Новітні медіаПроекти

Журналісти-початківці навчаться створювати гіпер-карти з масивами даних

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki

На базі студентського незалежного інформаційного порталу Запоріжжя «Пороги» за підтримки програми «Засоби масової інформації» Міжнародного фонду «Відродження»  28 березня відбудеться тренінг з використання таймлайнів, інфографіки та карт для нанесення великих масивів даних. Тренер – старший радник із питань медіа Internews Network Україна Олег Хоменок.

Під час тренінгу учасники отримають відповіді на наступні запитання щодо створення інтерактивних таймлайнів та хроніки подій: які дані можна візуалізувати за допомогою онлайн сервісів, у якому форматі має бути попередньо зібрана інформація, а також одержать знання щодо онлайн сервісів для створення таймлайнів і хронік.

Крім того, журналісти-початківці навчаться наносити на карти масиви даних за допомогою Google Fusion Tables та BatchGeo. Крім того, визначаться з тим, якою мусить бути розмітка інтернет-публікації, тобто як писати для інтернету і як потім якісно оформити свою публікацію.

Тренінг проходитиме  з 10.00 до 18.00.

Фото: http://samlib.ru/m/most_g_f/027_maps.shtml

 

Матеріал створено в межах проекту «Cтворення мультимедійної лабораторії для отримання навичок роботи з мультимедійними інструментами журналістами-початківцями» в рамках програми «Засоби масової інформації» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги

Попередня публікація

Победителем Международного фестиваля СТЭМов стала российская команда «ИРКА»

Наступна публікація

Киевская группа «Morphine Suffering» сыграла в «Рок Клубе»

admin