Новітні медіаПроекти

Учасники Школи нових медіа опанують якісні характеристики інтернет-текстів

На базі студентського незалежного інформаційного порталу Запоріжжя «Пороги» за підтримки 29 березня відбудеться майстер-клас, який проведе постійний автор «Телекритики», завідуюча лабораторією інтернет-радіо «Університет» та нових медіа Наталія Виговська.

Майстер-клас проводиться в рамках проекту «Створення мультимедійної лабораторії для отримання навичок роботи з використання мультимедійних інструментів журналістами-початківцями» Міжнародного фонду «Відродження»

Протягом тренінгу студенти-журналісти Запорізького національного університету на практиці зможуть опанувати мультимедійні елементи інтернет-публікацій та навчитися планувати складні теми.

style=”text-align: justify;”>
Крім того, журналісти-початківці з’ясують, якими якісними характеристиками має бути наділений текст для онлайнового ЗМІ.

Фото: http://www.vdovgan.ru/

 

Матеріал створено в межах проекту «Cтворення мультимедійної лабораторії для отримання навичок роботи з мультимедійними інструментами журналістами-початківцями» в рамках програми «Засоби масової інформації» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги

Попередня публікація

В Запорожье успешно проходит «Школа прикладной социологии»

Наступна публікація

Участники Международной программы Фулбрайт встретились со студентами журфака ЗНУ

admin