ЗапоріжжяНовини

Команда «Старски и Хатч» перемогла в другій 1/8 Молодіжної Ліги КВН

У будинку культури «Титан» 27 квітня пройшла друга 1/8 Молодіжної Ліги КВН. У цей день путівку до 1/4 Ліги розігрували 12  команд з різних міст України: «Смайлы» (Скадовськ та Запоріжжя), «Для тебя» ( Запоріжжя), «Соединенные Штаты Истерики» (Харків), «Я люблю» (ЗНТУ), «Мамкина радость» (ЗДМУ), «Dendy 8 bit» (Харків, ХНУРЄ), «Сборная Бабурки» (Запоріжжя), «Сборная Горловки» (Горлівка), «Безысходность» (ЗНУ), «Мальчишник» (Запорізький авіаційний коледж, «Мотор Січ») , «Старски и Хатч» (Запоріжжя), «Емельянова Валентина Николаевна» (ЗНУ, раніше команда мала назву «Три и Пять»).

Склад суддівської колегії трохи змінили. Так, лава журі поповнилася учасником шоу «Real Comedy» та «Рассмеши комика» Дмитром Ворожком та фіналістом проекту «Сміх без правил» Віталієм Нагорним. Інші три місця зайняли добре відомі всім прихильникам запорізької Ліги члени журі:  заступник декана юридичного факультету КПУ Дмитро Єрмоленко, запорізький художник, в минулому учасник команди КВН «Гарячі 80-ті» Сергій Бугаєнко, керівник Запорізької молодіжної ліги КВН Анатолій Остапенко.

Незмінними залишилися й призи для глядачів, гарний настрій у залі та гумор ведучого  Ліги Володимира Пенюшкіна.

Як і в першій грі 1/8 Ліги, команди змагалися у трьох конкурсах: привітання, 5 жартів про… та розминка.  За конкурс розминка можна було отримати максимальну оцінку 6 балів, за привітання – 5 балів, за 5 жартів про… – 4 бали. 

Тож до команд «Запорожский вектор МАШИНКА ЗНТУ» (ЗНТУ), «Три мушкетера» (ЗНУ), «Порт 777» (ЗНТУ), які вже отримали свій квиток у 1/4 Ліги, приєдналися «Соединенные Штаты Истерики», «Безысходность» і «Старски и Хатч».  Інші учасники 1/4 будуть визначені в рейтинговому списку за обидві гри.  Переможцями другого дня стала команда «Старски и Хатч», яка отримали в подарунок сертифікат на три безкоштовні піци.

«Мені дуже сподобалася сьогоднішня гра, багато гарних жартів і теплих емоцій. Особисто я виділила для себе три команди: «Старски и Хатч», «Мальчишник» та «Безысходность». Проте найбільше мене вразила саме «Безысходность», дуже цікавий гумор в них й актори просто неймовірні. Для мене сьогодні переможці вони», – прокоментувала захід глядачка Олександра Мінаєва.

Глядач Сергій також поділився з «Порогами» своїми думками: «Стовідсотково згоден із журі. Для мене команда «Старский и Хач» теж є переможцем сьогодні. Але гравці трохи не до кінця «прокачали» гарний і теплий глядацький зал. Більше драйву та енергії! Але не дивлячись на цей факт, гра була весела та цікава».

«Молодіжна Ліга вміє вражати кожного разу гарним та якісним гумором, і сьогоднішня гра – чудове підтвердження цього.  Глядач, який хоче поміркувати, пофантазувати, відчути смак, запах і навіть побачити колір якісного гумору, приходить до нас. Ми ж, у свою чергу, розвиваємося і намагаємося якомога краще вразити глядачів. Друга 1/8 мені запам’ятається теплою атмосферою, оновленим складом журі та «вибуховими» командами», –  розповіла «Порогам» адміністратор Ліги Ксенія Скорик.

Нагадаємо, перша 1/8 відбулася 20 квітня в БК «Титан». Інформацію про гру читайте тут.

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Анастасія Холод

Попередня публікація

Вербное воскресенье: приметы и поверья

Наступна публікація

Группа «ММDans»: «Мы не ругаемся, а применяем технику мозгового штурма и все решаем сообща»

admin