Новітні медіаПроекти

Молоді журналісти вивчать ресурси сучасної блогосфери

Share to Facebook
Share to Google Plus
Share to Odnoklassniki

Можливості Blogger.com, WordPress, LiveJournal, переваги та недоліки блогів як журналістського інструменту дізнаються журналісти-початківці на майстер-класі, що відбудеться 12 квітня в Запорізькому національному університеті на базі інтернет-порталу «Пороги».

Студенти факультету журналістики дізнаються про поняття «громадянська журналістика», вивчать особливості роботи блогів, вивчать можливості використання блогів для своєї професійної діяльності. В рамках майстер-класу журналісти-початківці освоять основні методи роботи з блогами, дізнаються про інструменти просування контенту в блогах, виявлять основні відмінності блогів від соціальних  мереж та професійної журналістики, створять власні блоги.

Майстер-клас проводиться в рамках проекту «Створення мультимедійної лабораторії для отримання навичок роботи з використання мультимедійних інструментів журналістами-початківцями» за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Проводить майстер-клас Наталія Виговська.

Фото: doslyd.blogspot.com

 

Матеріал створено в межах проекту «Cтворення мультимедійної лабораторії для отримання навичок роботи з мультимедійними інструментами журналістами-початківцями» в рамках програми «Засоби масової інформації» за підтримки міжнародного фонду «Відродження».

Матеріал взято із старої версії сайту «Пороги».
Автор : Пороги

Попередня публікація

Благодійна фонд «Щаслива дитина» збиратиме пожертви в рамках програми «Банк добрих справ» у Запорізькій області

Наступна публікація

Журналіст = квітка

admin