ЗНУ

Студенти-журналісти ЗНУ розпочали «Весну добрих справ»

_ngCvj686MIВ рамках проекту «Весна добрих справ», створеного активними студентами та студентською радою факультету журналістики разом із викладачем кафедри «Реклама та зв’язки з громадськістю» Інною Стащук, студенти відвідали дитячий садок №2 військового містечка. 

Ідеєю «доброї справи» було подарувати дітям свято. Організатори купили подарунки, підготували ігри на розвиток уваги та зору. Також, разом із дітками другої старшої  групи, вони намалювали плакати для бійців з АТО, які подарують шпиталю військових.

«Дякую за такий спонтанний, але дуже яскравий візит. Сьогодні від дівчат та хлопців йшла неймовірна енергія.  Все було організовано на високому рівні, діти отримали величезне задоволення. Батьки також дуже вдячні волонтерам», – подякувала студентам вихователь-методист садку Ганна Чалая.

Також з «Порогами» поділилась своїми враженнями одна з волонтерок,  студентка 3 курсу факультету журналістики Альона Маслякова: «Ми так раптово дізналися про поїздку, і я з радістю вирішила взяти участь. Говорили, що ми будемо проводити майстер-клас або тренінги з виготовлення листівок для військових. Але самі розумієте діти в садочку, хоч і старша група 5-6 років. Ми відразу вирішили просто пограти з дітками і помалювати разом великі плакати. Я дуже рада, що поїхала, такий заряд позитивних емоцій не кожен день отримаєш».

Проект «Весна добрих справ» має на меті протягом весняної пори кожного тижня дарувати тепло, і є довготривалим. Кожен місяць буде тематичним, наприклад березень – благодійний, квітень – спортивний, травень – чистий. 

Автор: Анастасія Холод
Фото: Анастасія Косаревської 

Попередня публікація

Студенти ЗНУ вшанували пам’ять Тараса Шевченка

Наступна публікація

Ситуация в Украине глазами американцев

admin