ЗНУ

Студентки ЗНУ відвідали Тернопіль в рамках проекту «Єдність у різноманітті»

R-l5ssaN9ZYГромадська організація «Молодіжна альтернатива», що ініціювала проект «Єдність у різноманітті», запросила мешканців Сходу до міста Тернопіль. Студенти та громадські діячі  з Херсону, Запоріжжя, Миколаєва, Луганська та Донецька  протягом трьох днів, з 19 по 21 березня,  спробували розвіяти сучасні стереотипи про свої міста та шукали шляхи до об’єднання нашої країни.

Запорізьку область представляли шість дівчат, серед яких були і студентки факультету журналістики ЗНУ Анастасія Воскобойнікова та Анастасія Холод.  

У рамках заходу гості Тернополю завітали до Тернопільської обласної ради та обговорили з керуючим справами ОДА Ігорем Дулебо спільні та відмінні проблеми східних та західних регіонів України.

«У перший день нам розповідали про культуру та історію Тернополя. Ми гуляли містом, спілкувалися з місцевою активною молоддю, були на екскурсії в музеї політичних в’язнів. Мене дуже вразило знайомство з заступником мера Тернополя з гуманітарних питань Олександром Смиком, якого в першу чергу знають як барда, а вже потім як депутата», – розповіла  Анастасія Холод.

У наступні два дні учасники подорожі пройшли ряд тренінгів з маніпуляції, стереотипів, менеджменту, психології впливу, міжособистісної комунікації та інших тем.

«Тернопіль – найкраще місце, де я була. Незважаючи на відсутність часу для прогулянок, ми відчули всю атмосферу файного міста. Тренінги та ігри допомогли нам ближче познайомитися один одним, дізнатися думки щодо ситуації в Україні. Було багато цікавих зустрічей, починаючи від звичайних студентів, закінчуючи депутатами. Я вважаю, що подібні заходи необхідні для молодого покоління, адже тільки так ми можемо розвіяти усі міфи та стереотипи, які, на жаль, існуюють у нашому суспільстві», – поділилася з «Порогами» Анастасія Воскобойнікова.

Автор: Анастасія Холод

Фото: Анастасія Холод, Анастасія Воскобойнікова 

Попередня публікація

Запорожцы завоевали 16 медалей в днепропетровском чемпионате по многоборью

Наступна публікація

Опитування: Як запоріжці ставляться до ідеї скасувати 9 травня?

admin