Запоріжжя

Не дивлячись на зливу, сто запоріжців влаштували велопробіг містом

sBx30i0HJk8Велосипедна подія «Критична маса» 28 червня вдруге відбулася у Запоріжжі. Організатори велопробігу мріють зробити Запоріжжя велосипедним європейським містом:  вибороти гідне місце для екологічно чистого транспорту у дорожньому русі та привернути увагу автомобілістів до велосипедного руху в місті.

Цю ініціативу підтримало чимало людей. Не дивлячись, на зливу, близько сотні людей проїхалися проспектом під лозунгом: «Час змінювати правила. Виїжджай на вулиці. Покажи, що нас багато. Доведи, що заслуговуєш на повагу та безпеку на дорозі».

Велопробіжка стартувала з парку Енергетиків і завершилася біля Запорізької Обласної Державної Адміністрації. Велосипедисти дарували водіям та пішоходам свій позитив та патріотичність. Майже всі учасники прикріпили прапори України до велосипедів та співали українські пісні.

ywhHrpf-dzg«Отож друга Критична Маса відбулася! Не дивлячись на загрозу зливи, урагану, жабенят з неба, нас зібралося близько 100 чоловік! Ми розвіяли дурний міф, що велосипед – лише для ідеальної погоди. Велосипед – це транспорт на всі випадки життя. Дякую всім, хто приїхав, ви молодці! У такій компанії ми зробимо наше місто велосипедним. Дякую всім маршалам, які слідкували за порядком. Несподіваний респект ДАІ, які всю дорогу нас супроводжували. Дякуємо «Ласунці» за потрійну порцію ласощів на фініші! Приїздіть ще та приводьте друзів! З Днем Конституції!» – написав у соцмережі один з організаторів заходу Сергій Винник.

Нагадаємо, вперше Критична Маса проїхала Запоріжжям 17 травня 2015 року, щоб показати, що велосипедистів багато і в них є права на дорозі.Критична маса— велосипедна подія, що проводиться кожного місяця у більш ніж 300 містах по всьому світу. Ця ініціатива вважається частиною соціального руху.

Фото: Наталія Бруй 

Попередня публікація

В Запоріжжі до Дня Конституції під відкритим небом виступив симфонічний оркестр

Наступна публікація

«Мисс Пляж – 2015» Запорожья стала студентка-журналистка ЗНУ

admin