ГоловнеЗНУНовини

Студенти журфаку ЗНУ перемогли у Всеукраїнському журналістському конкурсі

Телевізійна робота «Абетка енергозбереження», яку створила творча команда факультету журналістики ЗНУ, здобула перемогу у конкурсі серед журналістів Вінницької, Волинської, Дніпровської, запорізької, Івано-Франківської, Київської, Львівської, Рівненської, Сумської, Тернопільської, Херсонської, Хмельницької та Чернігівської області з питань енергоефективності, альтернативної енергетики, переваг ОСББ, тарифної реформи та соціального захисту населення.

Молоді журналісти вже не в перше надсилають свої роботи на цей конкурс. Минулого року робота творчої команди ЗНУ зайняла третє місце.

Проект «Абетка енергозбереження» – тематичний цикл з 5 епізодів, в кожному з яких у легкій розважальній формі пояснено основні поняття, що застосовуються в енергозаощадженні, та переваги використання природних джерел. Над створенням «Абетки» працював колектив студентської телестудії «Юніверс-ТБ» та студенти Катерина Майборода (магістр) та Володимир Вороненко (2 курс) під керівництвом провідного редактора Катерини Вавілової. 

Журі конкурсу відзначило високу якість інформаційного наповнення і візуальної реалізації, нетиповий та системний підхід, інформативність, а також те, що сюжети будуть корисними не лише зацікавленій аудиторії, а також молодим людям, і навіть дітям.

Нагадаємо, Запорізький національний університет вже понад 8 років на своїй платформі впроваджує енергоефективні технології, що дозволяють суттєво заощаджувати кошти за споживання електроенергії, економити на сплаті за водопостачання, опалення тощо.

Джерело: www.znu.edu.ua

 

Попередня публікація

Запорожцев приглашают к обсуждению нового мурала

Наступна публікація

В Україні вшановують пам'ять загиблих журналістів

redactor