ГоловнеЗапоріжжяМожливостіПартнери

ТЕАТР ПРОТИ РАКУ: запоріжців запрошують на благодійний показ драми “Оскар і Рожева дама”

29 вересня в Запоріжжі покажуть відому в усьому світі драму «Оскар і Рожева дама», аби зібрати кошти на лікування чотирирічного Дмитрика Візника. Хлопчик хворіє на рак.

 

У четвер, 29 вересня, о 18.00 на площі Маяковського відбудеться благодійний показ драми “Оскар і Рожева дама” за п’єсою французького письменника Еріка-Еммануеля Шмітта.

Мільйони сердець в усьому світі зачепила ця історія про хлопчика, який хворіє на рак, і про його боротьбу за віру в життя та любов. Такі ж, але невигадані, драми кожен день відбуваються в стінах українських лікарень.

Щоб привернути увагу до маленьких запоріжців, які  кожного дня борються з цією хворобою, благодійний фонд «Щаслива дитина» і Запорізький академічний театр Молоді вирішили провести вуличний показ фрагментів знаменитого спектаклю.


Всі кошти, зібрані в цей вечір, підуть на лікування чотирирічного Дмитрика Візника. У хлопчика гострий лімфобластний лейкоз – рак крові. Два роки тому малюкові разом з мамою довелося бігти від війни з рідної Горлівки до Запоріжжя. Та тільки-но сім’я стала обживатися на новому місці, як обрушився новий жорстокий удар – страшний і нещадний діагноз. Почалася болісна боротьба, хворобливе лікування і постійний материнський страх за єдину дитину.

Дмитрик мужньо переносить всі випробування. Але лікування малюка коштує шалених грошей. На трансплантацію кісткового мозку потрібно близько 75 тисяч доларів. Це ціна життя Діми Візника. Родині взяти такі гроші просто немає звідки.


Показ фрагментів вистави «Оскар і Рожева дама» і благодійний збір на лікування Діми Візника пройдуть в Запоріжжі, на площі Маяковського, 29 вересня 2016 року з 18.00 до 20.00. Також в програмі – музичні виступи запорізьких артистів.

Ініціатори показу – благодійний фонд «Щаслива дитина» і Запорізький академічний театр Молоді. Допомога в організації показу надають міський голова Запоріжжя, компанія «Транзит Продакшн» та палац культури «Орбіта».

Контактний телефон Ірини Візник, мами Діми – 098 492 91 27
Куратор Діми в фонді «Щаслива дитина» – Аліна Вакулінская, контактні телефони 050 452-03-92, 096 700-55-91.
З питань заходу звертайтеся до волонтера фонду Миколи Колодяжного 067 614 10 53, або керівника літературно-драматургічної частини театру Молоді Надії Петренко 067 108 77 26.

Надати допомогу на лікування Діми Візника можна вже зараз.


Для перекладу пожертви для лікування потрібно внести гроші на картку Приватбанку 5168 7420 6263 4369 (одержувач – бухгалтер фонду «Щаслива дитина» Рязанова Ірина Георгіївна, картка дійсна до 06/2017 року)


Після перерахування коштів повідомте на адресу info@deti.zp.ua дату, суму, рахунок, на який відправлено пожертвування, і цільове призначення «Для лікування Дмитра Візника». Просимо також вказати, під яким ім’ям відобразити вас в звіті.


Благодійний фонд «Щаслива дитина» надасть повну звітність про використання пожертв!
Більше прочитати про Діму візник і про способи йому допомогти можна тут
http://www.deti.zp.ua/show_article.php?a_id=700468

Попередня публікація

"З УКРАЇНОЮ В СЕРЦІ": у Запоріжжі презентували книгу про героїв АТО

Наступна публікація

"Гражданин пес": запорожцев научили убирать за собаками

admin