ВідеоГоловнеЗапоріжжяЗНУНовини

Запорізькі студенти закликають підтримати петицію про екологічну безпеку

4 жовтня, студентка Запорізького національного університету Анжеліка Росоха, розмістила в своєму ютуб-акаунті відеозвернення до запорожців, з проханням підписати екологічну петицію.

У відеоролику студенти факультету журналістики (ЗНУ) та юридичного (ЗНТУ) звертаються до жителів міста, закликаючи не ігнорувати електронну петицію, яка опублікована на сайті Президента України.

“Я просто хочу, щоб тут було чисто. Ви можете не помічати бруду, але він вже в моїх легенях. І в ваших, мабуть, також” – говориться у відео одним зі студентів.

«Ми хотіли показати, що екологічна ситуація в Запоріжжі хвилює і студентів в тому числі. Можливо, після перегляду відеозвернення, нехай і невелика кількість людей подивляться навколо і задумаються про екологічну ситуацію в місті. Можливо жителі міста посприяють вирішенню даної проблеми. »– розповіла “Порогам” Анжеліка Росоха, на чиєму каналі опубліковано відео.

Нагадаємо, станом на 6 жовтня екологічну петицію підписали 7482 людини. Всього потрібно 25 тисяч підписів. Тоді документ буде розглянутий на засіданні Кабміну.

Попередня публікація

Студентка ЗНУ Вікторія Савцова завоювала на Паралімпіаді-2016 три медалі

Наступна публікація

У Запоріжжі на телемарафоні збиратимуть кошти на допомогу бійцям АТО

admin