Блоги

“Дозвольте відрекомендуватися!” — очима фотографа

У вівторок, 1 листопада,  у Запорізькому національному університеті розпочався конкурс талантів серед першокурсників під назвою «Дозвольте відрекомендуватись, перший курс». Відкрила цей чудовий конкурс трійка факультетів : історичний, соціальної педагогіки та психології та математичний факультет.

Першими на сцену вийшли майбутні історики, які у своєму виступі  перенесли нас у часи Древньої Греції. Таланавиті танцюристки-гречанки, дотепний жартівник, який імпровізував у жанрі Stand Up і музичний дует хлопців вразили своїм  дебютним виступом.

3

Другими на сцену вийшли майбутні психологи, актори, соціальні педагоги та дизайнери. За основу свого виступу факультет соціальної педагогіки та психології взяв усім відому магічну історію про Гаррі Поттера. Чудовою особливістю цього виступу стали міми, які впродовж всього виступу були головними героями.

Неперевершенні драйвові танці, пронизливі пісні та гарний настрій – все це можно було побачити у  виступі факультета соціальної педагогіки та психології!

2

Завершав конкурсний день математичний факультет. Очікували побачити на сцені лише хлопців? Забувайте ці стереотипи, у двадцять першому столітті навіть дівчата гарно знають математику!

«Така маленька, але така шумна!»-саме так можно охарактерезувати головну героїню виступу математичного факультету. Впродовж всього виступу математики жартували і танцювали. Цікаво, чи не помилилися майбутні вчені з вибором спеціальності? 😉

1

Талановиті першачки показали, на що здатні, тож тепер усе залежить від рішення журі.

17 листопада буде гала-концерт, де стануть відомі остаточні переможці.

Вероніка Булавіна

Попередня публікація

Запоріжцям пропонують пограти на більш ніж 500 музичних інструментах

Наступна публікація

Самая обаятельная и привлекательная?

admin