ЗНУСуспільство

Студенти журфаку ЗНУ відвідали тренінги з Сонею Сотник та Андрієм Куликовим

27-28 жовтня в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Т.Шевченка відбулося два тренінги з теле- та радіожурналістики. Вони пройшли у межах Всеукраїнського фестивалю студентських телерадіопрограм «Студентський МІКС-2016». 

Дарина Кузьменко, студентка 3 курсу Чернігівського національного університету ім. Т.Г. Шевченка :

«На тренінгу з Сонею Сотник найбільше сподобалася інформативність виступу. Соня підкинула багато ідей та порад, як має працювати радіоведучий. І говорила вона не лише про власний досвід, а й про провідних радіомедійників світу. Інформативність була, теорія була, мотивація була, а от практики мені все-таки трошки не вистачило»

27 жовтня для студентства виступила ведуча ранкової програми «Камтугеза» на Радіо «ROKS» Соня Сотник. Вона обговорила з молоддю технології та тонкощі створення ранкового шоу, місце індивідуальності у ефірі. Соня також розповіла, як позбавитися банальностей в програмах та дала поради щодо роботи на радіо. Учасники також спробували у групах створити власні радіостанції, програми для них та визначити цільову аудиторію. Запорізький  національний університет на тренінгу представляли студентки факультету журналістики – Карина Сіренко та Інна Демченко.

kk

28 жовтня зі студентами працював журналіст та медіаексперт Андрій Куликов. Спочатку він провів лекцію щодо журналістських стандартів, освіту медійників та проблемах у сфері засобів масової комунікації. У практичній частині студенти створили власне ток-шоу, де вони могли виступити різними експертами або ж ведучими. На цьому тренінгу представляла ЗНУ студентка журфаку – Таїсія Зозуль:

«Тренінг був дуже пізнавальним та цікавим. Андрій Вікторович давав нам цінні поради із приводу навчання та пошуку роботи. Найкращим моментом тренінгу було створення нашого ток-шоу, ми змогли продемонструвати свої вміння, дізнатися думку професіонала»

Студенти нашого вишу також здобули призові місця на Всеукраїнському  фестивалі студентських телерадіопрограм «Студентський МІКС-2016». Так,  друге місце за радіопрограму «Картинки в голове Уолтера Липмана» отримала студентка факультету журналістики Марина Галич. А ось бронзовим призером у номінації «Розважальна телепрограма» став Юхим Єрмілін з телепрограмою «Дитяча думка».

Максим Левченко, студент 4 курсу Переяслав-Хмельницького ДПУ ім. Григорія Сковороди:

«Якими можуть бути враження, якщо тренінг для тебе проводить легенда української журналістики Андрій Куликов? Звісно ж тренінг був сповнений професійністю викладу, цікавими прикладами із практики, індивідуальним підходом до кожного учасника з боку Андрія Вікторовича. Коли найбільш креативна молодь має можливість зустрітися і обговорити майбутні перспективи розвитку ЗМІ, обмінятись враження та своїми передовими ідеями що ще може бути краще?»

 

Інна Демченко

Фото Таїсії Зозуль

 

 

Попередня публікація

Фільм, знятий у стінах ЗНУ, переміг на конкурсі короткометражок (ВІДЕО)

Наступна публікація

Запорожці побачать спектакль за п'єсою Анастасії Косодій

admin