ЗНУУкраїна

Студенти ЗНУ ввійшли в трійку переможців Міжнародного фестивалю телерадіопрограм

Студенти Запорізького національного університету стали призерами конкурсу «Студентський МІКС-2016», результати якого оголосили 28 жовтня в Інституті журналістики Київського національного університету ім. Тараса Шевченка, пише “Universe“.

Всеукраїнський фестиваль студентських телерадіопрограм «Студентський МІКС-2016» проходить вже втретє за ініціативою Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка (медіаплатформа Сampus Radio Ukraine/Студент-TV) спільно з Державним комітетом телебачення  і радіомовлення України.

Цього року участь у ньому взяли понад 20 учасників із 15 міст України. Більше 50 теле- та радіопрограм, створених студентами, розглянуло журі конкурсу і визначило серед них найкращі.

https://www.facebook.com/studmixknu

Головними призовими місцями відзначили і студентів факультету журналістики Запорізького національного університету. В категорії «Авторська радіопрограма» друге місце отримала Марина Галич за програму «Картинки в голове Уолтера Липмана», яка виходила в ефір інтернет-радіо «Юніверс» Запорізького національного університету. В номінації «Розважальна телепрограма» третє місце журі віддало Юхиму Єрміліну за програму «Дитяча думка», створену на телестудії «Юниверс-TV» ЗНУ.

https://vk.com/

До складу теле- та радіожурі цього року увійшли медіаексперти Андрій Куликов, Соня Геляс (Сотник), Костянтин Грубич, Роман Заяць, Тетяна Калабернюк, Анатолій Табаченко, Жанна Мазицька та ін.

Попередня публікація

Гурт "BRUTTO" презентував пісню на вірші Сергія Жадана

Наступна публікація

Фільм, знятий у стінах ЗНУ, переміг на конкурсі короткометражок (ВІДЕО)

admin