ВідеоСуспільство

У Запоріжжі актори з інвалідністю стали героями корткометражного фільму (ВІДЕО)

Журналісти “Громадьского ТБ Запоріжжя” оприлюднили нову серію проекту “Місто з обмеженими можливостями”, який присвячений людям з інвалідністю. Героями нового фільму стали актори вистави “За декілька кроків від щастя”.

Сьогодні світ побачив шостий випуск проекту журналістів запорізького “Громадьского”. Знімальна група проекту «Місто з обмеженими можливостями» побувала на репетиціях та прем’єрі спектаклю «За декілька кроків від щастя», який відбувся 18 жовтня, у Театрі юного глядача.

Режисером та сценаристом спектаклю виступила відома у Запоріжжі художниця Маріанна Смбатян – дівчина , якій у дитинстві поставили діагноз «спинальна аміотрофія».

Як розповіла “Порогам” сама Маріанна, головна мета п’єси – показати людям, що навіть маючи серйозні проблеми зі здоров’ям, можна досягати великих успіхів.

“В основу п’єси лягли не реальні події з життя акторів – це плід моєї уяви. У цій п’єсі думки про життя, про цінності того, що ми маємо. Про почуття. Але під час написання сценарію я відштовхувалася від фізичних та індивідуальних рис кожного з учасників. Наприклад, один з акторів – Артем – часом перебуває в депресивному стані, відчайдушно не вірить в себе, вважає, що життя занадто безвихідне. Саме таким я створила персонажа, якого і грає Артем. Але ситуації цього героя не була в житті Артема, її я придумала такою, якою вона зможе донести потрібний сенс.” – розповіла режисерка спектаклю.

Спектакль був благодійним. Усі зібрані кошти передали на ремонт даху будівлі Олександра Коси – інваліда другої категорії.

 

Попередня публікація

У Запоріжжі виступить гурт "ONUKA"

Наступна публікація

Руслан Жаботинський презентував у ЗНУ книгу про легендарного батька

admin