ЗНУНовини

ЗНУ про виплати в “Приватбанку”: студенти та працівники можуть змінити банк

Сьогодні, 19 грудня стало відомо про те Кабінет міністрів України прийняв рішеня нацоналізувати  «ПриватБанк» та онлайн систему «Приват24».  У зв’язку з  такою «реформою» у студентів та викладачів нашого Запорізького національного університету  може виникнути логічне питання: чи не вплине націоналізація банку на виплати стипендій та заробітних плат, які отримуються саме у «Приватбанку»?

З таким питанням «ПОРОГИ» звернулися до відділу бухгалтерського обліку ЗНУ. Робітники відділу запевнили, що зі своєї сторони продовжать і надалі виконувати свої обов’язки  і переводити фінанси будуть своєчасно , але студенти та працівники вишу мають змогу обирати банк самостійно.

Також, наша редакція спробувала розібратись, що саме привело до націіоналізації найкрупнішого банку України, що чекає вкладників та як коментують цю ситуацію міністри, працівники «Приватбанку» та Президент.

Нагадаємо, що зранку до українців звернувся Петро Порошенко, заявивши, що
держава бере на себе відповідальність і гарантує клієнтам «ПриватБанку» недоторканність. Тобто, користувачі банку можуть не перейматися щодо своїх коштів, які зберігаються у «Приваті». За словами голови Нацбанку Валерії Гонтарєвої, ввечері, 18 грудня, Національний банк визнав «Приватбанк» неплатоспроможним. Також, за її словами, акціонери, які не змогли виконати програму докапіталізації, направили листа до Кабміну з проханням про входження держави в капітал ПАТ “Приватбанк”. Фактично, зі слів Гонтарєвої випливає, що про націоналізацію попросили саме власники банку.

Наразі, після стабілізації держава планує продати «Приватбанк».

“Після того, як банк стабілізується повністю, держава планує цей банк продати. І це створить нормальні конкурентні умови на ринку. Продати на прозорих умовах”, – заявив міністр фінансів Александр Данілюк.

Варто підкреслити, що офіційних заяв від Ігоря Коломойського та інших співзасновників
промислово-фінансової групи «Приват»,  або прес-служби банку на рахунок націоналізації не з’являлося.

 

Директор IT – технологій банку Дмитро Дубілет прокоментував ситуацію у своєму Facebook – акаунті:

«Головне, банк буде працювати далі в стандартному режимі.

Новим головою правління банку  Олександр Шлапак, який має незабаром сформувати нову команду топ-менеджерів. Формально, перехідний період, протягом якого ми будемо вводити в курс справи нову команду, буде тривати кілька місяців.

Я не думаю, що клієнти або співробітники відчують особливу різницю в роботі банку. У нас все працює, як годинник. У головному офісі та у відділеннях залишаються ті ж професіонали. У банку створена унікальна корпоративна культура. Все це нікуди не дінеться з нашим відходом».

Попередня публікація

Студенти-журналісти ЗНУ пройшли стажування на Радіо Свобода

Наступна публікація

У Запоріжжі відсвяткували День Святого Миколая (ФОТО)

admin