Запоріжжя

У Запоріжжі конкуренція за робоче місце зменшилася на 75%

10 березня в Запорізькому обласному центрі зайнятості в рамках місячника «Професійний орієнтир» безробітну молодь вчили правильно писати резюме. 

Ірина Давиденкова, провідний фахівець центру стверджує, що на 1 вільне робоче місце по області можуть претендувати 46 безробітних, а в минулому році навантаження на одну вакансію становило 185 людей. Ірина також запевнила, що в Запорізькій області збільшилася кількість вакансій.

“Я стою на обліку з січня, за цей час було 5 пропозицій на роботу за фахом, я не пройшла співбесіди. Зраз мене відправили на підготовчі курси на іншу спеціальність, також я отримую допомогу по безробіттю”- ділиться безробітня Оксана.

new-piktochart_172_4ff4cd60d570d8175d3720c971f0a54554efd287

Найбільше ринок праці потребує слюсарів, електрогазозварників, водіїв, кухарів, продавців, молодших медсестер, швачок та інших представників робочих професій. Також є попит на фахівців з високим рівнем кваліфікації– бухгалтерів з відповідним досвідом роботи, менеджерів, лікарів.

Якщо ви студент, то на “ПОРОГАХ” ви також можете дізнатися, які вакансії для студентів найбільш популярні, як навчатися та працювати одночасно та в якому місті більша ймовірність знайти роботу.

Зацікавило? Тисни на картинку!

lekciya_v_universitete_71680x1050

Олена Міщенко

Попередня публікація

У Запоріжжі в центральному парку загинуло багато риби

Наступна публікація

НЕОБМЕЖЕНІ: 5 людей, які змусять вас замислитися над власними можливостями

admin