Запоріжжя

У Запоріжжі завершується чемпіонат України з важкої атлетики пам’яті Леоніда Жаботинського

У Запоріжжі в «Козак Палаці»  проходить відкритий турнір з важкої атлетики серед юніорів до 20 років пам’яті Леоніда Жаботинського. Сьогодні, 24 березня, відбудеться останній етап змагань серед чоловіків вагою понад 105 кг.У змаганнях беруть участь 250 спортсменів віком до 20 років з усієї України. Чемпіонат проводиться за підтримки Міністерства молоді та спорту України та Запорізької обласної федерації важкої атлетики України і управління молоді. Головною метою змагань є пропаганда здорового способу життя та залучення молоді до активних занять спортом.

«Рівень проведення турніру досить високий, можна сказати, європейський. Місце проведення обрано дуже вдало, тому що велика площа: є місце і для тренування, і для відпочинку, пропонують безкоштовну воду. Дуже порадувала сцена, на якій спортсмени безпосередньо виступають», – поділилася враженнями тренер і за сумісництвом мама одного з учасників змагань.

Нагадаємо, що Леонід Жаботинський, пам’яті якого і присвячено турнір, – дворазовий олімпійський чемпіон з важкої атлетики, чемпіон світу, чемпіон Європи, п’ятиразовий чемпіон СРСР, мешканець Запоріжжя.

Крістіна Майдук

Попередня публікація

У Запоріжжі відбулася фан-зустріч з гуртом "Антитіла"

Наступна публікація

ОТ РОТАРУ ДО ПОТАПА: известный композитор Руслан Квинта отпраздновал 20 лет творчества

admin