Запоріжжя

МІ-МІ-МІ: у Запоріжжі проходить виставка Валерії Прокопенко «Я у мами художник»

У Запоріжжі в галереї «ART L`» проходить виставка робіт Валерії Прокопенко під назвою «Я у мами художник». Виставка триватиме до 11 квітня, тож всі, хто бажає побачити картини на власні очі, ще встигнуть це зробити.

На виставці представлені експериментальні, абстрактні і анімалістичні роботи, виконані в змішаній техніці: поєднання кави і акварелі.

«Мені подобається поєднувати непоєднуване. Коли у мене з’являється ідея картини і я починаю втілювати її, я не можу зробити вибір на користь однієї чи іншої техніки, і мені доводиться змішувати. Це допомагає точніше і яскравіше передати сенс », – розповідає художниця.

h-Bccbp_1DE

Для Валерії Прокопенко це дебютне представлення своєї творчості. У роботах автор звертається до таких людських цінностей, як любов, довіра, прощення, перетворюючи ці поняття за допомогою метафори в образах.

Серед картин є ті, які зроблені за допомогою газети. За словами самої Валерії, газети – це її друга любов, тому що вона закінчила факультет журналістики, і вирішила поєднати на полотні два своїх захоплення.

Христина Майдук

Попередня публікація

ФОТОРЕПОРТАЖ: запоріжці вимагають прийняти законопроект про гуманне ставлення до тварин

Наступна публікація

У ЗНУ відбулася дискусія за участі Комісії з журналістської етики

admin