У Запоріжжі ФК “Динамо Київ” переміг луганську “Зарю”

14 квітня на головному стадіоні Запоріжжя відбувся матч 25-го чемпіонату України в якому луганський футбольний клуб “Заря” зустрічався з київським “Динамо”.

Не дивлячись на прохолодну погоду, запорізькі любителі футболу не могли не прийти повболівати за улюблені команди. Вже на початку матчу героєм став воротар “Динамо” Максим Коваль, який після розіграшу кутового зміг стримати два удари поспіль від Гордієнка та Форстера.

“Динамо” не змусило довго чекати вболівальників на небезпечний момент. За декілька хвилин Микола Морозюк зі штрафного влучив в перекладину воріт. І на 39-й хвилині з передачі Александра Панчича забиває гол Денис Гармаш.

Футболісти “Зарі” продовжували атакувати ворота Максима Коваля, але зрівняти рахунок їм так і не вдалося.

Це друга зустріч ФК “Заря” і ФК “Динамо Київ” на запорізькому стадіоні. Нагадаємо, що 25 лютого був перший матч де “Динамо Київ” теж отримало перемогу з рахунком “1:2”.