Україна

В Україні стартувала прем’єра фільму «Форсаж-8»

З 13 квітня в кінотеатрах стартувало чергове продовження фільму «Форсаж». У головних ролях, традиційно, Він Дізель, Дуейн Джонсон, Джейсон Стейтем і Мішель Родрігес.

«Форсаж 8» – це легендарне продовження захоплюючих пригод старої доброї команди безсмертних гонщиків з Нью-Йорка. Наші герої побувають в найкрутіших місцях планети, в красивій і спекотній атмосфері Гавани, величному Берліні і широко населених та неспокійних вулицях великого міста Нью-Йорк. Розібравшись у минулому з такими небезпечними супротивниками, як братами Шоу, команді Домініка Торетто доведеться зіткнутися з прекрасною і небезпечною королевою кіберзлочинності на ім’я Сайфер. Розум, кмітливість, розважливість всіх дій зробить цю гонку більш вражаючою і хвилюючою до самого епілогу.

 «Я залишилася дуже задоволеною після перегляду фільму. Ця частина фільму виділилася з поміж інших найзакрученішим сюжетом. Є навіть дуже зворушливі й драматичні моменти. Хочу зауважити, що,  як завжди, прекрасні саундтреки до фільму не залишилися поза увагою, можливо їх не багато, але вони дійсно круті.» – Олена, 23 роки.

Стефанія Панкрашова

 

Попередня публікація

ЗАПОРІЖЖЯ & БЕЗВІЗ: біометричні паспорти, електронні черги та питання необхідності

Наступна публікація

У Запоріжжі ФК "Динамо Київ" переміг луганську "Зарю"

admin