Конкурси/грантиМожливості

«Активні громадяни» в Запоріжжі (ТРЕНІНГ)

Запорізький національний університет за сприяння Британської Ради запрошує на тренінг «Активні громадяни», що відбудеться 26-27 червня в Запоріжжі.

Active Citizens – програма Британської Ради в сфері міжкультурного діалогу й соціального розвитку, що стартувала в 2009 році і на сьогодні реалізується вже в понад 40 країнах світу.

Основна мета проекту полягає в сприянні суспільним змінам і забезпеченні сталого розвитку шляхом створення мережі молодих лідерів і молодіжних організацій. Учасники програми отримують знання та навички, що допомагають їм розбудовувати відносини між людьми на засадах рівності та поваги до різноманіття.

У свою чергу Active Citizens Ukraine розрахована на розвиток серед української молоді знань і навичок, що сприятимуть міжкультурному діалогу та вирішенню конфліктів в масштабі всієї країни і насамперед на сході.

Участь у всіх заходах дводенного тренінгу є обов’язковою. Тренінг відбудеться 26-27 червня 2017 року (12:00-18-00), ауд. 241, 2-й корпус ЗНУ (вул. Жуковського, 66-А).

Дедлайн для реєстрації: 25 червня 23:59. Реєстраційна форма за посиланням.

Контактний телефон: 066 430 3234 (Головко Олександра).

Попередня публікація

Школа толерантності з питань ЛГБТ та ВПО (ТРЕНІНГ)

Наступна публікація

У добрій компанії: де в Запоріжжі подивитись кіно простонеба, за чашкою чаю або з баяном у руках

redactor