Конкурси/грантиМожливості

Газета «День» оголошує набір до ювілейної Літньої школи журналістики

Плануєш серйозно займатися журналістикою? Хочеш розширити свій світогляд і прослухати лекції найкращих лекторів України та закордону? Мрієш навчитися збирати й обробляти інформацію, готувати матеріали до друку?

Тоді ти просто не маєш права пропустити свій унікальний шанс  провести літо інтенсиву в редакції «Дня»!

Щолипня ми відкриваємо для нашої читацької аудиторії нову та цікаву українську молодь. А для тебе, шановний студенте (випускнику), — необмежений світ стандартів якісної журналістики. За чотирнадцять років діяльності школи у ній взяли участь понад півтисячі слухачів! І хоча не всі випускники нашої школи працюють у журналістиці, — вони, як самі часто зізнаються, після вишколу «Дня» «мислять по-новому». А отже — зміцнюють громадянське суспільство.

Частина випускників ЛШЖ вже працює у провідних українських медіа. А найкращі стали повноцінними творцями «Дня».

Щороку ми пропонуємо учасникам школи традиційно насичену програму: крім роботи у режимі щоденної газети й виконання редакційних завдань, відбудуться зустрічі з яскравими постатями української політики, культури, інформаційного простору, майстер-класи кращих журналістів «Дня».

Запрошуючи молодь взяти участь у конкурсному відборі до Літньої школи, ми розраховуємо на побудову партнерських стосунків. Тому ставимо певні умови до потенційних учасників, водночас пропонуючи їм комфортні умови вишколу та всіляке сприяння у вирішенні побутових, у тому числі житлових, питань.

У нас є лише одне правило — ми запрошуємо найкращих. Щоб пройти конкурс — уважно читайте умови. Отже, необхідно:

  • заповнити анкету учасника на сайті «Дня»;
  • записати відеорезюме (хронометраж до 1 хв.);
  • познайомитися із Деревом пізнання газети «День» і написати есе на тему «День» — 20 років якісної альтернативи. Що це?»

За участь у Літній школі журналістики, спрямованій на розвиток інтелектуальних та творчих здібностей молоді, оплати ми не беремо, але хочемо побачити, чи здатні ви бути партнерами.

До заявки обов’язково потрібно додати:

  • скановану копію квитанції про передплату друкованої версії «Дня» або електронне повідомлення про передплату пдф-версії газети (її можна оформити за посиланням);
  • чек, що підтверджує придбання однієї із серій книжок із Бібліотеки «Дня» (рекомендуємо подарувати її рідній школі).

Літня школа журналістики «Дня» триватиме із 3 до 31 липня. Заявки на участь можна подати до 23 червня (включно).

Більше інформації на сайті газети «День»

Попередня публікація

Настя Мельниченко: «Акція #яНеБоюсьСказати – низинний запит до керівництва держави»

Наступна публікація

У Запоріжжі покажуть кращі українські короткометражки простонеба

redactor