Конкурси/грантиМожливості

Молодь з усієї України запрошують до створення цифрового додатку про події Революції Гідності

МГО “Іскра” (Україна), ГО “CRISP” (Німеччина) та xm:lab при Академії художніх мистецтв Заар (Німеччина) запрошують молодь до художнього переосмислення подій Революції гідності.

За задумом організаторів, українсько-німецький проект “Приховані спогади” поєднає підходи усної історії, сторітелінгу та найсучасніші технології для того, щоб зібрати й осмислити спогади про події Майдану. Готові історії буде записано в студії професійними дикторами українською, російською, англійською та німецькою мовою. Вони стануть основою для мобільного додатка, що дасть можливість будь-якій людині зі смартфоном пізнати різні перспективи і погляди на революцію, прослухавши інтерактивну аудіо-екскурсію під час прогулянки місцем історичних подій  – Майданом Незалежності.

Проект не є винятково технічним. Щоб взяти участь, не потрібно бути програмістом. Технічну базу для мобільного додатка забезпечать партнери з м. Заарбрюкен – xm:lab при Академії художніх мистецтв Заар.

Разом з тим українських учасників запрошують долучитись до наповнення додатоку історіями, що розкриватимуть різні погляди на ключовий момент в новітній історії України, розвиватимуть емпатію та шукатимуть спільні цінності в точках зору, які здаються протилежними.

Учасники проекту матимуть можливість:

  • Навчитися проводити інтерв’ю
  • Взяти участь в захоплюючому обміні думками з іншими учасниками проекту, а також з партерами по інтерв’ю, які поділяться своїми історіями з Майдану
  • Охопити різноманіття поглядів на історію України в один з ключових моментів її становлення
  • Навчитися основам інтерактивного оповідання історій (storytelling)
  • Допомогти у створенні віртуального пам’ятника на Майдані Незалежності, що буде доступний всім зацікавленим.

Для участі в проекті необхідні добре знання англійської мови й інтерес до усної історії та/або написання текстів (creative writing).

Проект складається з двох семінарів тривалістю у 3 дні та святкової церемонії:
Introduction seminar, 14-16 липня 2017, Київ
Storytelling seminar, вересень/жовтень 2017, Київ (точна дата буде оголошена незабаром)

У період між семінарами учасники матимуть час, щоб провести декілька інтерв’ю, вибрати найцікавіші історії та підготувати їх до інтеграції в мобільний додаток.

Проїзд, проживання та харчування учасників під час семінарів забезпечуються організаторами.

Подробиці: http://dropmefiles.com/zMFCm

Форма подання заявки: http://dropmefiles.com/Ea321

Дедлайн – 15 червня 2017, включно (до 23:59 за київським часом). Питання та заявки надсилати на: <hiddenmemories2017@gmail.com>.

Попередня публікація

Абстрактне мистецтво Madjah`s

Наступна публікація

У Запоріжжі відбувся фестиваль сімейного шопінгу

redactor