Конкурси/грантиМожливості

Програма національних обмінів для журналістів. 2-й конкурс

Програма національних обмінів дає додаткові можливості для активних представників ЗМІ, які хочуть покращити співпрацю із медіа з географічно протилежних регіонів та сприяти ефективному діалогу між сходом і заходом країни.

Хто може брати участь?

Регіональні журналісти з досвідом більше 3-х років професійної діяльності, які прагнуть удосконалити медійну співпрацю із ЗМІ географічно протилежного регіону. Дедлайн – 9 липня 2017 року.

У рамках проекту журналіст отримує мікрогрант на 5-денний візит у провідні медіа із географічно протилежного регіону. Під час візиту учасник має ознайомитися із роботою місцевих редакцій та громадських організацій і спільно із приймаючою редакцією підготувати журналістський матеріал, що відповідав би цілі проекту «Містки громадської активності» – налагодженню міжрегіонального діалогу.

Перелік можливих тем публікацій (не є вичерпним):

  • Успішні приклади інтеграції внутрішньо переміщених осіб у місцеві громади
  • Діяльність громадських ініціатив та громадська активність у малих населених пунктах
  • Інтерв’ю із місцевими «лідерами думок», які активно працюють над налагодженням взаємодії «схід-захід»

та провести під час візиту відкриту зустріч-дискусію із колегами-медійниками. Перелік пропонованих тем зустрічі (не є вичерпним):

  • Особливості роботи регіональних ЗМІ в процесі роздержавлення та створення суспільного мовлення
  • Можливості співпраці ЗМІ із місцевими громадами та неурядовими організаціями. Обмін досвідом
  • Взаємодія інвестора, редакції та аудиторії. Регіональний контекст

Умови надання мікрогранту

Для того, щоб взяти участь у Програмі національних обмінів, заповніть аплікаційну форму, вказавши місто, медіа обране для стажування та концепцію свого візиту.

Апліканти можуть пропонувати міста та редакції для візиту, проте організатори проекту залишають за собою право коригувати програми і міста візитів, узгоджуючи їх із відібраними учасниками.

Візит має відбутися у серпні 2017 року і тривати 5 днів (включно з днем приїзду та від’їзду учасника).

Мікрогранти покривають витрати на проїзд, харчування, проживання, а також витрати на реалізацію проекту, окрім гонорарів (максимальна сума гранту 6 964 грн).

Результати конкурсу будуть оприлюднені 15 липня 2017 року на офіційній сторінці проекту «Містки громадської активності» у Facebook, а також повідомлені на електронні пошти аплікантів. Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах.

Програма національних обмінів є компонентом проекту “Містки громадської активності”, що фінансується Європейським Союзом.  

Джерело: Містки громадської активності

Попередня публікація

Бути дивним не соромно, соромно бути нецікавим: в Запоріжжі відбудеться «Странная среда»

Наступна публікація

Андрей Хмельницкий, «Твоя Стихия»: «Мы праздновали сто пятидесятый концерт, а после – сбились со счета»

redactor