Конкурси/грантиМожливості

Школа толерантності з питань ЛГБТ та ВПО (ТРЕНІНГ)

Оголошується набір на Школу Толерантності з питань ЛГБТ та ВПО, що відбудеться з 12 по 14 липня 2017 року, в м. Запоріжжя (або Запорізька область). Захід розрахований насамперед на журналістів і журналісток, а також студентів та студенток відповідних факультетів старших курсів вищих навчальних закладів.  Заявки приймаються з усіх регіонів України.

Тренінг складатиметься з двох частин:

  • теоретичної (базова інформація стосовно ЛГБТ, сексуальної орієнтації та гендерної ідентичності, гомофобії, коректної лексики; положення та дискримінації внутрішньо переміщених осіб тощо);
  • практичної (відпрацювання навичок роботи з матеріалами на конфліктно-чутливі теми, підготовка журналістських матеріалів; написання журналістських матеріалів про ВПО та на ЛГБТ-тематику).

Окрім цього, учасникам та учасницям будуть запропоновані стаді-візити в ЗОБФ «Гендер Зед» (працює з представниками ЛГБТ-спільноти та ЛГБТ-тематикою) та ГО «Взаємодія» (працює з ВПО). Відтак, буде надана не тільки можливість спілкування в неформальній атмосфері з відвідувачами чи відвідувачками цих організацій – «живими книгами» – представниками ЛГБТ-спільноти або внутрішньо переміщеними особами, а й наочно продемонстрована щоденна робота з дискримінованими групами.

У подальшому всі учасники та учасниці матимуть змогу прийняти участь у тематичному конкурсі міні-грантів.

Інші деталі:

  • Участь у тренінгу безкоштовна. Організатори відшкодовують витрати на проживання, харчування, проїзд учасників та учасниць проекту.
  • Тренінг проходитиме повних три дні. Участь в тренінгу протягом всього періоду є обов’язковою умовою.
  • У разі потреби організатори надають підтвердження відсутності на роботі/навчальних заняттях (офіційний лист).
  • Організатори тренінгу – БФ «Гендер Зед» та ГО «Взаємодія».

Щоб взяти участь в заході, будь ласка, заповніть аплікаційну форму. Заявки приймаються включно до суботи, 1 липня 2017 року. Відібрані учасники та учасниці отримають відповіді до 3 липня 2017 року.

У разі виникнення запитань звертайтесь за телефонами: 061-228-11-72, 050-454-16-00 або електронною поштою: vitvitsky.genderz@gmail.com

Попередня публікація

Запорізький театр запрошує на робочий вікенд з кавовим безлімітом

Наступна публікація

«Активні громадяни» в Запоріжжі (ТРЕНІНГ)

redactor