Блоги

Україна несподівано програє Мальті

Перед важливою грою проти Фінляндії збірна України провела товариський матч проти Мальти. Здавалося, що матч буде дуже простим для українців, але склалось інакше.

З перших хвилин Україна володіла ініціативою і навіть створила два небезпечні моменти. Спочатку Малиновський пробив трохи вище воріт, а трохи пізніше і Євген Селезньов не зміг забити з вигідної позиції.

Мальта відповіла голом зі стандарту. На 14 хвилині мальтійці провели розіграш кутового, після чого відбулася подача в штрафний майданчик. Сюди увірвався Зак Мускат, головою переправив м’яч у сітку воріт Андрія Пятова, зробивши рахунок 0-1.

Після забитого голу українці намагалися створювати моменти, але до особливої гостроти справа не дійшла. А ось у Мальти мала шанси збільшити перевагу, але два удари Еффіонга були трохи неточними.

На другий тайм Андрій Шевченко випустив практично другий склад, лише Андрій Пятов залишився незаміненим. Утім, заміна не вплинула на гру, і Україна мала лише один небезпечний момент у другому таймі. Наприкінці матчу Шепелєв небезпечно пробивав з середньої відстані, але м’яч пролетів трохи вище воріт.

Відтак, Україна стає п’ятою країною в історії, яку обіграла збірна Мальти.

Україна – Мальта 0: 1

Гол: З. Мускат, 14

Україна: Пятов – Морозюк (Соболь, 46), Кучер (Ордець, 46), Ракицький (Кривцов, 46), Матвієнко (Бутко, 46) – Сидорчук (Малишев, 46), Степаненко (Шахов, 46) – Ярмоленко (Коноплянка, 46), Коваленко (Шепелєв, 46), Малиновський (Циганков, 46) – Селезньов (Бесєдін, 46)

Мальта: Хогг (БОНЕЛЬ, 46) – Крістенсен (Д. Камільєрі, 67), А. Мускат (Беерман, 90 + 1), Фенек (Бецціна, 82), Агіус – Пізані, Борг (Мегре, 90 + 2), З . Мускат (Р. Камільєрі, 46), Фаілла (Зерафа, 57) – Еффіонг (Міфсуд, 70), Шембрі (Гамбіно, 61)

Попередження: Кучер – З. Мускат