Без категоріїЗапоріжжяНовини

Запоріжан запрошують на Майстерню міста

«Майстерня міста» — це відкритий майданчик для спілкування, обміну досвідом та спільної творчості всіх, хто прагне змінювати міський простір. Креативна локація діятиме щовихідних, з 3 червня по 8 липня, у парку культури та відпочинку «Дубовий гай». 

«Майстерня міста» стала доброю традицією у Львові цього літа з ініціативи Львівського інституту міста вона проводитиметься вже вп’яте. Щороку заходи майстерні об’єднують львівських активістів, які в той чи інший спосіб сприяють збереженню та розвитку міста, та залучають звичайних мешканців до усвідомлення проблем міського простору. У Запоріжжі проект буде реалізований вперше за підтримки молодіжної організації «Наше щасливе життя».

Тематика цьогорічної майстерні – урбаністична децентралізація в межах міста із залученням локальних мікрогромад та налагодження діалогу між фаховими середовищами й активістами.

«Об’єднати громаду навколо актуальних питань свого міста, розвитку та створення місць відпочинку власними руками – головна мета цього проекту», – зауважив координатор «Майстерні міста» в Запоріжжі Олександр Кахай.

На відкритті майстерні в Дубовому гаю зібралось небагато зацікавлених. Причиною, імовірною, стала недостатня промоція заходу. Для тих же, хто дійшов, був проведений тренінг «Маршрут безпеки», спрямований на протидію торгівлі людьми. Надалі організатори планують залучити більше активних містян, адже програма заходів обіцяє бути різноманітною і цікавою. Це різноманітні майстер-класи, тематичні лекції, фото-сушки, перегляди короткометражних фільмів на урбаністичну тематику, а також зустрічі з представниками соціально-відповідального бізнесу.

Trenn

Для вашої зручності «Пороги» публікують розклад майбутніх заходів Майстерні.

10 червня – «Запоріжжя безбар’єрне» та «Розвиток велоруху в Запоріжжі», виставка конкурс 3D та паперових макетів будівель міста, поетична година з урбаністики та любові до міста.

17 червня – висадка дерев, тренінг з написання тематичних матеріалів до Вікіпедії, зустріч з організаторами урбаністичних заходів.

24 червня – бесіда з соціально-відповідальним бізнесом, що покращує міський простір, тематичні творчі майстер-класи, година поетичної урбаністики, показ короткометражних фільмів.

25 червня – розміщення креативних скульптур, вікторини та еко-квест.

28 червня – лекції та презентації ініціатив у форматі лекторію («Бізнес у місті на місті», «Зупинки для людей», «Урбаністичний спільнокошт»).

1 липня – «Урбаністика Америки і Канади» – зустріч з волонтерами Корпусу Миру, тематичні ігри й майстер-класи.

2 липня – «Урбаністика в Японії» і «Змінюємо місто онлайн», поетична година та обговорення тематичних фільмів.

8 липня – урочисте закриття «Майстерні міста», виставка конкурсних робіт з нагородженням переможців, майстер-класи та флешмоб.

Олександр Немченко, Микита Пасечний

Попередня публікація

Що не так із Джеком, або чим розчарували нові «Пірати Карибського моря»?

Наступна публікація

Україна несподівано програє Мальті

admin