ЗапоріжжяНовини

У Запоріжжі відкривається магазин відомої української книжкової мережі

Перший запорізький магазин відомої книжкової мережі працюватиме в центрі міста, в районі Фестивальної площі (пр. Соборний, 137). Урочисте відкриття книгарні відбудеться в суботу 26 серпня. На гостей чекають майстер-класи, поетичні читання та музичні виступи.

Святкова програма розпочнеться о 13:00. У ній передбачені заходи як дорослих, так і дітей. Організатори запрошують маленьких читачів навчитись робити креативні листівки, освоїти особливу техніку живопису та послухати козацькі казки Санька Сита, відомого дорослим, як письменник і режисер Олександр Виженко.

Пізніше в цей день відбудуться поетичні читання за участі місцевих авторів – Олени Ольшанської, Ірини Сажинської, Олеся Барліга. Завершиться вечір музичним перфомансом Тараса Василенка і Валентина Терлецького.

Відзначимо, що про власну Книгарню «Є» запорізькі читачі мріяли вже давно. Особливо ті з них, які віддають перевагу україномовній книжці. Запоріжжя – тринадцяте місто на книжковій мапі «Є». Досі магазини мережі працювали у низці населених пунктів, серед них не лише Київ, Львів і Харків, а й значно менші Суми, Вінниця, Тернопіль і навіть Володимир-Волинський.

Фірмова особливість книгарень «Є» полягає в тому, що вони працюють не лише як пункти продажу книжок, але також є своєрідними творчими просторами, де відбуваються книжкові презентації, читання, дискусії. У Запоріжжі такі заходи протягом останніх двох років щомісяця відбуваються у рамках «Запорізької книжкової толоки» переважно на базі обласної наукової бібліотеки. Очікується, що поява нового літературно-мистецького майданчика ще більше активізує культурне життя міста.

З детальною програмою відкриття можна ознайомитись на сторінці Книгарні «Є» в фейсбуці.

Попередня публікація

Українське місто вперше приймає Міжнародний Конгрес ПЕН

Наступна публікація

Театр, документальне кіно і майстер-класи: зустрічаємо День Незалежності разом з обласною бібліотекою

admin