ЗапоріжжяНовини

Андрій Хливнюк у Запоріжжі: «Не шукай собі месію»

Напередодні Дня міста Запоріжжя «Бумбокс» приїхали презентувати свій новий альбом «Голий король». Концерт проходив 13 жовтня у ДК «Дніпроспецталь» у 19:00, а за кілька годин до концерту Андрій Хливнюк зустрівся із журналістами.

Довідка: Міні-альбом «Голий король» випустили 22 серпня 2017. Альбом включає 6 треків. 7 вересня розпочався тур в підтримку нового альбому по Україні.

IMG_5517

Андрій зайшов до конференц-зали швидким кроком та попросив журналістів швидко поставити питання, бо саундчек не чекає. Однак, як і завжди, музикант говорив доволі спокійно.

Перше питання було типове, адже всіх зачепила головна пісня альбому – «Голий король»: про що йдеться в  пісні? Про владу?

«Це про те, коли ти зрозумієш, що ти король. Це не про славу, гроші, і не про владу. Це пісня про те, що не треба шукати собі месію. Ця пісня про всіх нас, а не про людей при владі, хоча і про них у тому числі».

У такому разі чи не хвилює соліста гурту, що його пісню сприймають більш поверхнево?

«Я працюю для себе. У мене не виникає думки: «Чи зрозуміє публіка пісню?». У мене виникає питання: «А чи у мене є щось, чим я можу поділитися?».

Один із журналістів і фанів «Бумбоксу» зауважує про схожість музичних шляхів Хливнюка з… Гребенщиковим. Мовляв, обидва зійшлись до елітарної музики. Хливнюк категорично не погоджується:

«БГ і Бумбокс  – це два різні світи, дві різні галактики. Я би не хотів таких порівнянь, давайте будемо шукати простіші аналоги».

П’ятниця 13 жовтня мала стати 13 містом у турі «Бумбоксу». Однак раніше деякі концерти були перенесені або скасовані (зокрема й через низькі продажі квитків). Тож тепер гурт подорожуватиме Україною ще більше місяця. Попри всі гастрольні труднощі музикант відзначає важливість таких подорожей:

«Саме в турі цікаво набирати матеріал на наступний альбом».

А в планах у групи запис ще декількох кліпів для нових пісень. Серед них  – «Сталеві квіти», найпопулярніша композиція на концертах та лідер за прослуховуваннями в iTunes.

«Скоріше за все ми екранізуємо цю пісню. Але вже не за планом, тому що збиралися «Болєльщика» екранізувати».

У квітні минулого року запоріжани показали, як сильно люблять українську музику,  та потішили «Бумбокс» добрим sold-out. Цього разу на концерті в ДК «Дніпроспецсталь» були вільні місця, однак прихильників гурту знов зібралось немало. За словами фанатів, Андрій Хливнюк був у гарному настрою та назвав цей концерт найкращим з туру.

Авторка тексту й фото: Тіна Собко

IMG_5529

Попередня публікація

Найкращу книжку Запорізької книжкової толоки обиратимуть серед 149 номінантів

Наступна публікація

«Говоримо за тих, хто не може сказати»: запоріжани пройшлись маршем за права тварин

admin