ЗапоріжжяЗНУНовини

У Запоріжжі презентують інноваційний інструмент для антикорупціонерів

У вівторок, 24 жовтня, для запорізьких журналістів та активістів відбудеться воркшоп від команди YouControl. Захід проходитиме на базі Запорізького національного університету.

О 15:00 розпочнеться брифінг для ЗМІ, де організатори зустрічі розкажуть про систему YouControl та дадуть відповіді на запитання журналістів. Місце проведення: корпус № 2, ауд. 241.

Сам тренінг розпочинається о 16:00 та триватиме до 17:30. Учасники навчаться користуватись ресурсом YouControl та відкритими даними для розслідувань. Зокрема, розглядатимуться такі питання:

  • Як скоротити час збору інформації для розслідування в десять разів?
  • Як в один клік встановити зв’язки між публічними особами?
  •  Як швидко знайти бізнес-інтереси чиновників?
  • Як виявити тендерні махінації?

Цікаві кейси зі скандальними компаніями та корисні подарунки чекають на всіх зацікавлених антикорупціонерів. До участі запрошуються журналісти та громадські активісти, які займаються розслідуваннями. Бажано взяти з собою свій ноутбуки для навчання.

Спікер – засновник та СЕО YouControl Сергій Мільман Sergi Milman, модераторка – піар-менеджерка YouControl Антоніна Ряховська Antonina Ria. Більше інформації: на сторінці події в фейсбуці.

Довідка:

YouControl – аналітична система для ділової розвідки та перевірки контрагентів України. Формує досьє на кожну компанію України на основі відкритих даних, відстежує зміни в держреєстрах та візуалізує зв’язки між афілійованими особами. Унікальна технологія дозволяє за хвилину отримати актуальну (на час запиту) інформацію про компанію або ФОП із понад 40 державних реєстрів. Функція моніторингу щоденно повідомляє про зміни відповідно до даних з офіційних джерел.

Попередня публікація

Колооберт добрих ідей: як активісти та активістки піклуються про довкілля

Наступна публікація

У запорізькій книгарні спростовували російські міфи про Україну

redactor