ЗапоріжжяНовини

У запорізькій книгарні спростовували російські міфи про Україну

У четвер, 19 жовтня, відбулася презентація науково-популярної книжки Віктора Брехуненка «Війна за свідомість. Російські міфи про Україну та її минуле». Письменник прибув до Книгарні «Є» в Запоріжжі, де розповів читачам про основну мету своєї праці.

Віктор Брехуненко – доктор історичних наук, професор, автор понад 50 наукових праць. Книжка, яку він презентував запорізьким читачам, побачила світ у серпні цього року. У ній автор розвінчує найвідоміші російські міфи про українську історію. Разом їх у книжці зібрано аж 39. Кожен аргумент, що наводиться автором, підтверджується посиланням на наукове джерело.

«Завоювати країну можна лише тоді, коли починаєш писати замість неї її історію. Ця книжка про війни інформаційні – війни за голови. Думаю, всім нам зрозуміло, що найголовніше в будь-якій війні та будь-якій діяльності – це свідомість.

Війни задумуються й програються спочатку в головах, а вже потім на полі бою.

Ми тільки тоді виграємо війну з Росією та всі майбутні війни, якщо спершу виграємо їх у своїй свідомості. Далі – все прийде», – вважає письменник.

За словами Віктора Брехуненка, його книга покликана змінити світогляд майбутніх поколінь українців та, якщо це можливо, нинішніх. Вона має стати вагомим знаряддям боротьби в інформаційних війнах.

Нагадаємо, минулого року також вийшла книжка «Війна і міф. Невідома Друга світова» під редакцією Володимира В’ятровича, де спростовуються міфи про Другу Світову війну.

Оксана Саєнко, фото авторки

SAM_5931

Попередня публікація

Колооберт добрих ідей: як активісти та активістки піклуються про довкілля

Наступна публікація

Юні художники продемонструють запоріжанам «Барви осені»

redactor