ЗапоріжжяНовини

Баухаус – Запоріжжя: оголошено програму міжнародного проекту зі збереження архітектурної спадщини

У листопаді в Запоріжжі стартує міжнародний проект “Баухаус – Запоріжжя”, що покликаний привернути увагу до збереження модерністської архітектури. Долучитись до дискусій та активностей зможуть усі зацікавлені.

Проект включатиме в себе міжнародну науково-практичну конференцію, виставку в галереї Barannik та Палаці культури Металургів, воркшоп для німецьких та українських студентів, а також зустрічі з мешканцями Соцміста та розробку проекту оформлення двору Круглого будинку. Усі заходи – вільні для відвідування.

Зокрема, міжнародна конференція “Універсальність явищ запорізького модернізму і школи Баухаус. Проблеми збереження модерністської спадщини” триватиме протягом двох днів, 19-20 листопада, у Палаці культури Металургів.

Окрім того, 18 листопада о 18:00 у галереї Barannik відкриється виставка унікальних архівних фотографій, відео, моделей і документів з історії забудови Запоріжжя. В експозиції також будуть представлені матеріали про житлові райони-пам’ятки модернізму в Берліні та містах Саксонії-Анхальт.

Окремий проект присвятять Круглому будинку. Містян запрошують активно долучатись і подавати власні фото, пов’язані з мікрорайоном, для виставки “Мій архів”, що відкриється 16 листопада у дворі Круглого дому, а також творчі роботи (малюнки, живопис, вишивку тощо) для проекту “Митці Соцміста”, який стартує 19 листопада у Палаці культури Металургів.

Детальніша інформація на сторінці проекту.

Попередня публікація

Укрліт проти канонів, або Канони проти укрліту: як на Книжковій толоці дискутували про шістдесятників

Наступна публікація

«Щоб стати успішним в журналістиці, необхідно для початку вирішити стати успішним», – продюсер Влад Ряшин

admin