ЗапоріжжяЗНУНовини

Долучитись до диктанту національної єдності та надіслати свої роботи на перевірку можна ще 10 листопада

У День української писемності та мови студенти факультету журналістики Запорізького національного університету приєдналися до написання Диктанту національної єдності. 

Девіз цьогорічного радіодиктанту: «Нас багато. Ми різні. Але нас об’єднує спільна мета». Приєднатися до акції можна було й самостійно, увімкнувши Перший канал Українського радіо о 12:30.

«Лише ручка, аркуш паперу та радіоприймач – це все, що необхідно», – наголосила перед написанням диктанту Аліна Акуленко, головний редактор освітньо-виховних програм Національної радіокомпанії України.

Текст диктанту «Наші пісні», як і в минулі роки, прочитав доцент Київського університету імені Бориса Грінченка, автор підручників і посібників із української мови, а також теле- і радіоведучий Олександр Авраменко.

Відзначимо, що всеукраїнський радіодиктант національної єдності проводиться вже 17 років. До цієї ініціативи щороку, 9 листопада, долучаються люди різного віку, різних професій, мешканці різних куточків нашої країни. І не стільки, щоб оцінити рівень мовних знань, скільки – щоб  продемонструвати єдність з усіма, хто любить і шанує українське слово.

Усі, хто хоче надіслати свої роботи на перевірку, можуть зробити це ще сьогодні. Перевірятимуться лише роботи, надіслані 9 і 10 листопада. Дату відправлення поштою визначатимуть за штемпелем на конверті. Адреса Українського радіо: Київ-1, 01001. Хрещатик, 26.

Листи можна слати впродовж 24 годин від моменту завершення диктування на електронну пошту: rd@nrcu.gov.ua. До листа потрібно додати якісне фото або скан написаного від руки тексту. Якщо ви не встигли написати диктант о 12.30, коли його читав у прямому ефірі Олександр Авраменко, ви можете прослухати звуковий файл, що викладений на сайті Українського радіо, та написати радіодиктант у зручний для вас час.

Христина Майдук

Попередня публікація

Запорізький театр вперше проводить відкритий кастинг для нової вистави

Наступна публікація

Як мотивувати себе до роботи?

redactor