ЗапоріжжяЗНУНовини

У ЗНУ відбувся перший фестиваль шкільних медіа «Шкільні медіа – розвиток громади»

22 грудня в Запорізькому національному університеті на факультеті журналістики відбувся фестиваль шкільних медіа «Шкільні медіа – розвиток громади». Фестиваль пройшов за підтримки Британської Ради за програмою «Активні громадяни».

Головна його мета – стимулювання ініціативи учнів Запоріжжя та області у створенні шкільних медіа з метою їх залучення до життя місцевої громади, розвитку критичного мислення школярів та виховання нового, свідомого медіа-грамотного покоління, що володіє конкретними професійними компетенціями.

«Завдання медіа-фестивалю – об’єднати  навколо факультету журналістики ЗНУ тих людей, які займаються інформаційною діяльністю. Адже в період інформаційних загроз дуже важливо подавати чесну, правдиву та об’єктивну інформацію», – зауважив декан факультету Віктор Костюк.

У проекті взяли участь учні 47 шкіл Запоріжжя та області. Всього було подано понад 140 робіт, в яких оцінювалися такі номінації: «Друковані ЗМІ», «Газетна публікація», «Радіопрограма», «Телевізійний матеріал», «Мультимедійна інтернет-публікація», «Рекламна продукція» та «Моя єдина Україна». Найголовнішим критерієм оцінювання були об’єктивність, професіоналізм та відповідність темі.

Усі роботи учнів відповідали обраній тематиці. Вони цікаві, різноманітні, наповнені змістом. Це дуже добре, що учні вже в школі починають бути небайдужими до того, що відбувається в суспільстві. І таким чином, залучаються до майбутньої професії, – підкреслила одна з організаторок, доцент кафедри Алла Тернова.

Учасники фестивалю  отримували поради та консультації від викладачів вищу. Найкращі роботи були відзначені подяками та дипломами. А гран-прі фестивалю отримали учні Запорізького січового колегіуму.

Після завершення заходу викладачі ЗНУ провели для школярів тренінги з медіа-творчості.

Тетяна Науменко

Попередня публікація

У Запоріжжі триває художня виставка «Магія акварелі»

Наступна публікація

Запорізьких абітурієнтів запрошують на безкоштовні пробні тренінги

admin