Конкурси/грантиМожливості

До 21 березня відбір учасників весняної сесії стажування “Хаб медіамобільності”

Фундація «Суспільність» спільно з ГО «Інтерньюз-Україна» та за сприяння інтернет-видання «Детектор медіа» запрошує студентів випускних курсів бакалаврату та магістратури шкіл журналістики з усіх регіонів країни взяти участь у 15-тиденному стажуванні в Києві в редакціях провідних медіа.

Учасники журналістської інтернатури опанують інтенсивний практичний курс з виготовлення інформаційних продуктів для конвергентних редакцій, радіо, ТБ, соціальних мереж та теоретичні засади роботи сучасного універсального журналіста.

Дата та місце проведення школи: з 10 по 24 травня 2018 року, м. Київ.

Участь безкоштовна. Фундація «Суспільність» забезпечить учасників проживанням, харчуванням, а також відшкодує транспортні витрати (потяг, автобус).

Відбір учасників відбуватиметься на конкурсних засадах. Усім кандидатам необхідно буде заповнити аплікаційну форму, надіслати професійне CV та мотиваційний лист.

Останній день прийому заявок до участі: 21 березня 2018 року, 23:59.

Додаткову інформацію можна отримати за телефонами: 097 297 08 42, 044 483 03 72 або електронною адресою souspilnistfoundation@gmail.com

Раніше авторка «Порогів» Інна Демченко розповідала про участь у ювілейній сесії Хабу медіамобільності. З матеріалом можна ознайомитись за посиланням.

Проект «Хаб медіамобільності» став можливим за підтримки проекту «У-Медіа» та приватних благодійників.

Попередня публікація

До 30 січня конкурс грантів для студентів українських вишів

Наступна публікація

До 23 лютого набір журналістів і журналісток на цикл тренінгів „Гендерна чуйність у журналістиці“

redactor