ЗапоріжжяЗНУНовини

Запорізьких абітурієнтів запрошують на безкоштовні пробні тренінги

З 1 лютого стартує реєстрація на безкоштовні пробні тренінги із ЗНО, що традиційно проходять у Запорізькому національному університеті. Цього року тренінги-тестування починаються з 4 березня. Зареєструватися на них можна на сайті ЗНУ.

Пробні тестування ЗНО-2018 будуть проходити за таким графіком:

  • 4 березня o 10.00 Українська мова та література
  • 4 березня о 14.00 Біологія, Хімія, Географія
  • 18 березня o 10.00 Математика  та Іноземні мови
  • 18 березня о 14.00 Історія України, Іноземні мови, Фізика

За словами начальника відділу доуніверситетської підготовки, профорієнтації та працевлаштування ЗНУ Юлії Паскевської, такі пробні тренінги є дуже важливими для підготовки абітурієнтів до зовнішнього незалежного оцінювання, адже вони дають можливість максимально наблизитись до умов, у яких проходитиме основна сесія ЗНО, познайомитись з вищою школою та розширити свої адаптаційні можливості, спробувати власні сили, перевірити рівень своїх знань і вмінь у дії з допомогою технології тренінгів («knowledge action»), а також підготуватись до ЗНО психологічно, організаційно та процедурно. Участь у тренінгах допоможе майбутнім абітурієнтам вчасно звернути увагу на теми, які потребують додаткового опрацювання й дозволить їм скласти уявлення про їхній загальний рівень підготовки.

До речі, ознайомитись з умовами і Правилами вступу до вишу всі охочі можуть на сторінці Віртуального консультаційного центру Запорізького національного університету «Вступ-2018», тут можна знайти всю необхідну інформацію щодо особливостей реєстрації та складання ЗНО, а також з питань вступної кампанії 2018 року.

За інформацією ЗНУ

Попередня публікація

У ЗНУ відбувся перший фестиваль шкільних медіа «Шкільні медіа – розвиток громади»

Наступна публікація

Як запорізький юрист став автором фентезі-коміксу: історія Дениса Скорбатюка

redactor