Блоги

5 добрих справ на День спонтанного прояву доброти (і не тільки)

17 лютого світ відзначає День спонтанного прояву доброти. Це свято спонукає нас озирнутися навколо, щоб помітити поруч інших людей – тих, що потребують нашої допомоги, підтримки, а часом і простого доброго слова.

Ви, напевне, і самі знаєте: завдяки добрим справам ми вивільняємось від усього темного та негативного. Недарма кажуть, що людина щаслива тоді, коли не тільки отримує, але й віддає. І справді, кожному з нас треба відчувати себе корисним і потрібним – суспільству, друзям, родині.

Свято спонтанного прояву доброти – чудова нагода зробити чийсь день світлішим і теплішим. Спробуйте і ви!

  • У деяких країнах 17 лютого прийнято дарувати перехожим квіти, виявляючи так свою любов і турботу. Після такого несподіваного дарунка в людини піднімається настрій і виникає бажання зробити щось добре у відповідь. Та й ви, зробивши приємну дрібничку для випадкової людини та побачивши її посмішку, неодмінно посміхнетесь – перевірено!
  • Окей, квіти – не така і дрібничка для студентів. Пропонуємо інший варіант: роздрукуйте приємні слова з добрими побажаннями та роздавайте знайомим і незнайомим. Будьте впевнені: добрі слова напевно покращать настрій – і не тільки тим, кому вони адресовані.
  • Якщо у вас вдома залишились непотрібні вам іграшки або дитячий одяг, віднесіть їх у дитячі будинки. Також сьогодні існують спеціальні магазини, де можна лишити речі для інших. Ця добра справа має свою користь і для вас: у ваших шафах вивільниться місце для нових покупок, а у вашому серці – для нових відчуттів і вражень.
  • Оскільки 17 лютого випадає на холодну пору року, пригостіть когось гарячим чаєм – це буде найдобрішою справою в негоду. У деяких кав’ярнях можна замовити так звану підвішену каву – коли ви оплачуєте одразу два напої, проте споживаєте лише один. Інша порція залишається «підвішеною», і її може запитати інша людина.
  • І знову про холодний лютий і теплі наміри. У зимових містах багатьом птахам складно знаходити для себе їжу. Чому б не побудувати для них годівнички? Якщо взятись за справу разом з друзями, то вона вийде не лише доброю, а й веселою.

Ну і нарешті: просто будьте уважні до людей довкола та до себе. Посміхніться – це найпростіший добрий вчинок, і що частіше ви його будете повторювати – тим добрішим буде світ навколо вас. Перевірено!

Владислава Ракітіна

Попередня публікація

«And Oscar goes to…»

Наступна публікація

Навчання за кордоном: готуємось заздалегідь

admin