Блоги

5 простих і надійних способів заощадити на подорожах

За останній рік кількість українців, які виїздять за кордон з туристичною метою, збільшилась майже двічі. Подорожі поступово стають для нас не розкішшю, а доступним і реальним способом відпочити та побачити світ. А деякі хитрощі від досвідчених туристів дозволять помітно зменшити дорожні та інші витрати.

Транспорт

Найперше, що допоможе заощадити кошти на подорожі – це бюджетний спосіб переїзду до іншої країни. Деякі компанії-перевізники час від часу пропонують вигідні акції, коли в певний день або час можна придбати квиток до іншої країни за символічні кошти (наприклад, сервіс Bla Bla Car). Як правило, ці акції не афішуються, тому необхідно постійно стежити за оновленнями на офіційному сайті перевізника або на сторінках у соціальних мережах.

Low Cost авіакомпанії, що здійснюють перельоти з України (Wizz Air, Ryanair) також іноді пропонують придбати авіаквитки за меншою вартістю.

У цьому разі необхідно враховувати те, що акції діють лише для певних напрямків подорожі та передбачають чіткі дати виїзду та повернення. А в разі невикористання квитка повернути кошти за нього неможливо.

Житло

Як не дивно, але традиційні хостели – вже давно не найдешевший варіант проживання в іншій країні під час відпустки. Набагато економніше та зручніше орендувати апартаменти або кімнату (власники квартир і будинків пропонують порівняно низьку ціну, стримуючи конкуренцію, а наявність власної кухні дасть можливість заощадити на харчування).

Найвідоміші сайти, що пропонують оренду житла: https://www.homeaway.com, https://www.9flats.com, https://www.thehomelike.com/en.

Не менш популярним сьогодні є сервіс каучсерфінгу. Зареєстровані користувачі пропонують одне одному допомогу та помешкання під час подорожі, влаштовують безкоштовні екскурсії. Зареєструватись у мережі можна за посиланням.

Музеї

Більшість найвідоміших музеїв світу пропонують безкоштовні дні або години відвідування та знижки для студентів. Щоб скористатись останньою пропозицією, турист має пред’явити міжнародне студентське посвідчення Isic. До речі, таке посвідчення дає студентам можливість отримувати знижки на розваги, транспорт і певні товари. Замовити картку та ознайомитись з переліком переваг її використання можна на офіційному сайті.

У будь-якому разі перед плануванням подорожі не завадить ознайомитись з інформацією щодо відвідування історичних пам’яток та музеїв на офіційних сайтах і сторінках у соцмережі.

 Кафе

Перебуваючи в іншій країні, обов’язково треба спробувати національну кухню. Як правило, кафе та ресторани, розташовані в центрі міста, пропонують привабливе меню за не дуже привабливими цінами. Смачно та недорого повечеряти можна подалі від усіх туристичних пам’яток. Крім того, у таких закладах вам не будуть пропонувати сумнівні розваги за додаткову плату (фото на пам’ять, приватна пісня тощо).

 Знайомства

Під час подорожі до іншої країни можна знайти нових друзів. Вони не лише допоможуть познайомитись з культурою країни, а й влаштують безкоштовну екскурсію містом або покажуть місця, невідомі більшості туристів. Крім того, місцеве населення може порадити дешеві кафе, магазини та допомогти з житлом. Однак при знайомстві з новими людьми в іншій країні варто бути обережним та не довіряти кожному зустрічному, аби не втрапити в неприємності.

Аліна Кундіренко

Попередня публікація

Млинці-молодці! 5 незвичайних рецептів для смачної Масниці

Наступна публікація

34,3% українських студентів і студенток беруть активну участь у житті університету – опитування U-Report

admin