Конкурси/грантиМожливості

До 4 березня реєстрація на участь у медіамайстерні Lviv Media Café

Журналістська майстерня в форматі світового кафе відбудеться 16 та 17 березня у Львові у рамках кінофестивалю короткометражних фільмів про роль медіа «Кіномедіа». До участі запрошуються студенти – ініціатори соціальних проектів та громадські активісти з усієї України.

Lviv Media Café – це унікальне поєднання майстер-класів, брейнстормінгів, групових активностей за  участі відомих українських громадських активістів, знаних журналістів, провідних фахівців із медіа-комунікацій. За підсумками заходу учасники навчаться просувати свої ініціативи в соціальних мережах та підготують перший проект такого плану. У рамках інтенсиву будуть розкриті такі теми:

 • Якою повинна бути візуалізація ідеї та з чого потрібно почати?
 • Як не зламатись та не втратити ідею під впливом негативних коментарів?
 • Як знайти свою цільову аудиторію?
 • Як використовувати Інтернет-платформи на свою користь?
 • Чому треба говорити у соцмережах та як це робити?
 • Як створити правильне відео для соціальних мереж та в чому головні переваги відеоконтенту?

До участі у медіамайстерні Lviv Media Café запрошуються як індивідуальні учасники, так і команди, які обов’язково повинні:

 • бути студентами І–IV курсів або магістрами;
 • бути ініціаторами, авторами чи активістами проектів розвитку, що мають важливу соціальну місію;
 • оформити реєстраційну заявку до 4 березня.

Участь у медіамайстерні – безкоштовна. Організатори забезпечують учасників роздатковими матеріалами, кава-перервами, обідом та проживанням. Відшкодування проїзду учасникам відбуватиметься на підставі квитків. Учасників заходу обиратимуть за результатами анкетування та визначення мотивації.

Додаткові умови участі

 • Проекти та ідеї учасників можуть бути направлені на благодійність; покращення життя студентської громади; вдосконалення екологічної ситуації в країні та конкретних містах; розвиток маленьких містечок і сіл; допомогу незахищеним верствам населення; захист та підтримку ЛГБТ-руху; підвищення якості життя жителів України; поводження з відходами та ін.
 • Учасники повинні мати з собою одну з опцій: власний ноутбук, нетбук, планшет чи смартфон для виконання практичних завдань. Доступ до Інтернету буде забезпечений в місці проведення тренінгу.

Найкращі проектні роботи братимуть участь у конкурсній частині цьогорічного фестивалю «Кіномедіа» це некомерційний кінофестиваль про принципи роботи газетярів, репортерів, телеведучих, практиків PR і інших, хто пише, знімає, розповідає та творить у сфері медіа. Незмінний слоган «Кіномедіа» – «Роздягни медіа в кіно!». Організатор кінофестивалю – Незалежна асоціація телерадіомовників. Захід відбувається за підтримки Національного Фонду Підтримки Демократії (NED) та Посольства Швеції (SIDA).

Більше інформації та актуальні оновлення – на сторінці в фейсбуці.

Попередня публікація

«Це не Шекспір!», або Навіщо журналістам писати про сучасний театр

Наступна публікація

Запорізькі студенти дізнались про особливості роботи на телебаченні від ведучої каналу «112 Україна»

redactor