ВакансіїМожливості

Проект «Книжкова шафа» шукає літературних критиків і блогерів

Львівсько-київський літературний проект «Книжкова шафа» запрошує до співпраці активних книголюбів з різних міст України.

Якщо ви не уявляєте свого життя без читання та здатні не лише «ковтати» книжки, а й дошукуватися, що сховав автор за сюжетом і художніми образами, ця пропозиція саме для вас.

Адже охочі бути частиною команди «Книжкової шафи» зможуть:

  • першими читати книжкові новинки та писати рецензії для сайту проекту (книжки для рецензування надсилаються поштою по Україні);
  • готувати  інтерв’ю з авторами;
  • вести власний книжковий відеоблог;
  • розповідати про книги на сторінці проекту в Instagram;
  • а також організовувати літподії у Львові та Києві, проводити книжкові фотосесії та зйомки подій проекту (у разі можливості відвідувати їх).

Зацікавилися? Тоді пишіть на емейл: knushkovashafa@ukr.net до 15 березня 2018 року

Додатково

«Книжкова шафа» – це креативний книжковий простір для всіх, хто любить книги та цікавиться літературою. Проект має на меті показати, наскільки актуальним і важливим є читання й обговорення книжок. Основна ідея: забезпечити українським читачам можливість ділитися своїм досвідом і знаннями у дружній, теплій атмосфері. Команда проекту регулярно організовує літподії, читання та майстер-класи, популяризує творчість молодих авторів. Сайт проекту: http://book-case.in.ua/

Джерело: Велика Ідея

Попередня публікація

«And Oscar goes to…»

Наступна публікація

5 добрих справ на День спонтанного прояву доброти (і не тільки)

redactor