Конкурси/грантиМожливості

Тренінг «Висвітлення конфліктів: стандарти журналістської діяльності»

У лютому 2018 року Академія української преси проведе тренінги «Висвітлення конфліктів: стандарти журналістської діяльності» для журналістів Дніпропетровської та Запорізької областей. Тренінг у місті Запоріжжі відбудеться 23 лютого. 

Методи пошуку та збору інформації під час конфліктів, завдання медіа на війні, уникнення мови ворожнечі, правильне висвітлення реальності – ці та інші питання будуть висвітлені у рамках заходу.

У рамках проекту буде проведений конкурс на кращий журналістський матеріал серед учасників тренінгів. Серед них буде обрано п’ять переможців, які отримають призи. До конкурсу приймаються матеріали опубліковані після тренінгів.

Тренери:

  • Валерій Іванов – доктор філологічних наук, професор,  президент Академії української преси.
  • Володимир Мостовий, фундатор Комісії з журналістської етики, засновник газети «Дзеркало тижня».
  • Андрій Юричко – медіатренер та журналіст, кандидат філологічних наук, викладач кафедри періодичної преси Інституту журналістики Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Участь у тренінгах є безкоштовною. Харчування (обід) за рахунок організаторів. Учасникам з інших міст надається місце у готелі за рахунок організаторів. Інформація щодо деталей участі буде за тиждень до дати проведення тренінгу.

Заповнити анкету учасника можна за посиланням. Прийом заявок завершується за 5 днів до дати початку тренінгу. Відбір відбуватиметься на конкурсних засадах.

Проект здійснюється за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Попередня публікація

Запорізькі студенти допомагають внутрішньо переміщеним особам реалізувати свої права

Наступна публікація

До 28 лютого конкурс студентських відеоробіт на тему фінансової грамотності

redactor