Конкурси/грантиМожливості

До 7 березня реєстрація на тренінг «Відповідальність професії журналіста» у Запоріжжі

Український кризовий медіа-центр запрошує редакторів і журналістів Запоріжжя та Запорізької області взяти участь у дводенному тренінгу на тему «Відповідальність професії журналіста – стандарти за будь-яких обставин? Мова ворожнечі та масова свідомість». Захід відбудеться у Запоріжжі 13-14 березня 2018 року.  

На учасників очікує цікаве поєднання теоретичних викладів, відеосюжетів, презентацій та практичних завдань на дотичні до таких теми:

  • робота журналістів в умовах конфлікту: психологічний аспект;
  • конфліктно-чутливі теми та дотримання професійних стандартів;
  • пропаганда як інструмент управління суспільною думкою;
  • як розпізнати «мову ворожнечі» та уникати її у своїх матеріалах.

Під час тренінгу учасники отримають перекладений текст непересічної праці відомого іноземного науковця про вплив роботи журналістів на масову свідомість та його наслідки. Наголошуємо, що стаття вперше перекладена українською мовою (російської версії також немає).

Для участі потрібно заповнити анкету за посиланням до 11:00 7 березня.

Підтвердження участі відібрані учасники отримають до 17:00 7 березня.

Інформація про місце проведення та детальна програма заходу будуть надіслані додатково зареєстрованим учасникам.

Організатори забезпечують харчування, проживання у готелі (для гостей із Запорізької області) з 13 на 14 березня та відшкодовують вартість проїзду (автобусом чи потягом з області).

Найбільш активні учасники тренінгу будуть запрошені для участі у прес-турі до Києва. Це буде унікальна можливість відвідати органи державної влади та поспілкуватися з їхнім керівництвом, зустрітися колегами з київських ЗМІ, експертами, представниками громадського сектору та отримати ексклюзивні коментарі з актуальних питань.

За результатами участі у тренінгу та прес-турі очікуються публікації у ЗМІ, які стануть додатковими критеріями для відбору учасників навчально-ознайомлюваних візитів до Естонії та Бельгії.

Проект здійснюється за підтримки Державного департаменту США та Естонського центру східного партнерства.

За додатковою інформацією потрібно звертатися до Юлії Тьоткіної (координатора напрямку УКМЦ по роботі з національними аудиторіями) за телефоном +38 067 791 59 20 або електронною поштою ytyotkina@gmail.com.

Джерело

Попередня публікація

Відома дослідниця презентувала в Запоріжжі книжку про українок в ГУЛАГу

Наступна публікація

У Запоріжжі шанувальників Ліни Костенко запрошують долучитись до поетичного телевізійного марафону

redactor