ЗНУ

Анатолій Журавльов завітав до ЗНУ // випускник факультету журналістики

Ні, це не досить популярний серед української глядацької аудиторії російський актор – це випускник факультету журналістики Запорізького національного.

unnamed (1)

Коротка довідка: Анатолій Журавльов середню освіту здобув у школі № 7 м. Енергодар, вищу освіту – у Запорізькому національному на факультеті журналістики. По завершенню працював у одному з друкованих видань м. Запоріжжя. 2015-2016рр. – кореспондент на регіональному телеканалі «TV5», 2016 – кореспондент телеканалу «Інтер», з 2017р. працює журналістом програми «Ранок з Інтером», м. Київ.

unnamed20 вересня Анатолій завітав у стіни рідної Alma Mater, аби зустрітися зі студентами факультету журналістики. У конференц-залі другого навчального корпусу, у рамках сворення Асоціації випускників факультету журналістики, спілкувався зі студентами-другокурсниками.

Вже від початку зустріч перейшла до активного діалогу: студенти ставили запитання, а гість відповідав на них. Молодих фахівців цікавило чому Анатолій пішов із «TV5», адже цей телеканал досить популярний у Запоріжжі та як знайти роботу за фахом у столиці України. Гість поділився своїм досвідом та застеріг студентів від невиправданих ризиків.

Другокурсників також зацікавили нюанси роботи журналістом у новинній редакції провідного загальнонаціонального телеканалу та ранковій програмі «Інтера». Анатолій на прикладах із власного досвіду розповів про особливості такої роботи у різних редакціях:

  • як звичайну подію подати для глядача цікаво,
  • як знайти нестандартні форми подачі інформації й як уникнути «штрафних санкцій» у роботі.

Анатолій наголосив, що “«Фінансове покарання» на київських медіа є досить ефективним способом для «дисциплінування» молодих журналістів, фахівців, що працюють за випробувальним терміном. Матеріал має бути підготовлений якісно й у чітко визначений час. Звісно, відповідальний за випуск «перестрахується» й матиме завчасно підготовлений матеріал (на всяк випадок!), проте такий співробітник довго не затримається на цій роботі״.

Студентів цікавили також питання оплати праці, графік роботи на телеканалі, різні нестандартні (переважно кумедні) ситуації. Майбутні дипломовані фахівці були задоволені цією зустріччю, про це свідчили бурхливі оплески Анатолію Журавльову по її завершенню.

unnamed (2)

Ми й надалі інформуватимемо читачів незалежного молодіжного порталу «Пороги» про відвідини своєї Alma Mater інших представників Асоціації випускників факультету журналістики ЗНУ.

Артем Масліхов, студент 4 курсу факультету журналістики

Попередня публікація

46% молоді вважають, що у ХХІ ст. мир - відносне явище, а 19% бачать світ без дружби

Наступна публікація

Грантові інвестиції у радійників ЗНУ

admin