ЗапоріжжяНовини

Вийшов друком роман-фентезі «Нічна» – перша книга Альони Нойвілль

Це псевдонім Олени Горбачової – випускниці факультету журналістики ЗНУ. «Нічна» – книга про те, як важкі випробування можуть змінювати людську вдачу, як вони змушують по-новому дивитися на близьких і себе. У ній присутній специфічний гумор, що став фішкою роману.

Події твору розгортаються у фентезійному світі, де поруч зі звичайними людьми живуть і темні істоти – діти ночі, яких ненавидять та винищують, якими залякують малюків. Тому головній героїні, маррі Ейні, нічній, доводиться все життя остерігатися та переховуватися. Саме страх стає рушієм подій у цій історії, він дозволяє усвідомити Ейні свою силу.

Прототипу головної героїні не існує. Це поєднання образів Елізабет («Гордість та упередження»), Еовін («Володар перснів») та рис, які письменниця хотіла б мати сама.

45487161_189494875308693_413653522957991936_n

Авторка зізналась, що мріяла написати власну книгу ще в дитинстві, але життя забирало всі емоційні ресурси, тож їх зовсім не вистачало на творчість. І ось прийшов такий час, коли книга легко народилася в уяві. Натхнення приходило безпосередньо під час процесу написання, іноді цьому допомагали картинки, пісні та образи з кінострічок.

Книга проілюстрована малюнками Алевтіни Шавлач. Сьогодні її можна замовити на сайті видавництва «Академія», а зовсім скоро «Нічна» з’явиться у більшості книгарень. Найбільш нетерплячим знайомим Олена  відправляє книгу особисто, з автографом.

Анастасія Губіна,

першокурсниця факультету журналістики

під керівництвом  доцента кафедри журналістики ЗНУ Мирослави Чабаненко

Попередня публікація

Побачило світ україномовне видання повісті-казки «Автошка»

Наступна публікація

Вчити фізику легко: в Запоріжжі відкрився музей “Експериментів”

admin