ЗНУНовини

Чи бояться першокурсники сесії?

Як відомо, наступний тиждень в ЗНУ заліковий, але це зовсім не свідчить про закінчення навчання. Це означає, що вже за два тижні в усіх студентів починається сесія. У зв’язку з наближенням цієї події ми вирішили провести невелике бліц-опитування, поцікавившись у першокурсників факультету журналістики про їх переживання з приводу майбутніх іспитів.

  • Мілена Нагорна, першокурсниця, факультет журналістики:

Важко, тому що деякі індивідуальні завдання стали відомі лише тиждень тому. Я нічого не встигаю, через що зовсім збила графік сну. Звісно страх присутній, адже хочу якнайбільше балів. Проте другий модуль закінчився для мене занадто швидко і я боюсь не набрати бали, які я хочу. Не дивлячись на все, це навіть у якомусь сенсі цікаво, нібито доводиш кожен день сам собі, що ти можеш і у тебе все вийде.

  • Ілля Рудков, першокурсник, факультет журналістики:

Мене беруть сумніви щодо того, що сесія складна. Але готуватись в будь-якому випадку потрібно . Хоча після ЗНО вже не так боїшся всіх цих контрольних та заліків. Буду лише сподіватися, що  успішно складу сесію.

  • Каріна Ревюк, першокурсниця, факультет журналістики:

До сесії не складно готуватись, якщо ти був присутній на парах. Просто, більше часу витрачаєш на підготовку. Страх присутній, бо все-таки для мене це перша сесія. Я не знаю, що і як буде проходити, тому дуже хвилююсь.

  • Олександр Бугай, першокурсник, факультет журналістики:

Так, до сесії готуватися складно, особливо коли ти починаєш це зробити за декілька тижнів до неї. Звичайно, невелике хвилювання є і часто ловиш себе на думці : «А що, як я не здам?». Проте під час здачі, думаю, не буде часу на такі думки, так що з цим все добре. Адже людина, яка впевнена в собі і має належні знання, не повинна боятися. Так що готуйтесь, всім вдалих іспитів!

  • Руслана Волошаніна, першокурсниця, факультет журналістики:

Сесія – мій нічний жах. До того ж справді нічний, адже готуюсь до неї вночі. Звісно, перша сесія є особливою і кожен бажає заробити якомога більше балів. Для мене складність полягає у відсутності часу та катастрофічному хвилюванні. Дуже переймаюсь , але сподіваюсь на краще.

  • Павло Сторіжко, першокурсник, факультет журналістики:

 Для мене дуже важко готуватися, через те, що маю багато пропусків, я багато хворів. Через це я дуже хвилююсь, що можу все завалити.

  • Лідія Шамрай, першокурсниця, факультет журналістики:

Ну взагалі більше страху, ніж труднощів. Насправді, якщо остудити свої мізки та прийти до тями, то нічого складного не має, завдання легкі, просто їх дуже багато і від такої кількості у тебе починається паніка та нестача часу ,от і все.

 Анастасія Халецька

Попередня публікація

Фемiнiстки: незалежні та злі

Наступна публікація

Новорічна відпустка в Іспанії

admin