ЗапоріжжяНовини

Квітка пустельного Запоріжжя

В Запорізькому обласному центрі молоді пройшов кіноперегляд присвячений правам жінок. Організатором показу було новостоврене молодіжне медіа ЯФА.

47688141_191798175017755_957602236119121920_o

Відвідувачам була показана історія Варіс Діріе, спеціального посла ООН, у фільмі “Квітка Пустелі”. Це був перший перегляд у грудні. Всього їх планується три. Все починається з простої дівчинки-кочівниці з Сомалі Варіс Діріе, яку зіграла Лія Кебеде, що доволі таки схожа на справжню Варіс. 

Сюжет фільму, який заснований на автобіографії самої пані Діріе розповідає про те, як у 13 років, будучи виданою заміж, вона тікає з сім’ї, самостійно перетинає пустелю, добираючись до Могадішо, після чого родичі відправляють Варіс в Лондон в якості прислуги в посольстві Сомалі. Через кілька років посольство повертається в рідну країну у стані війни, а дівчина нелегально залишається в Великобританії, але це вже переказ фільму, який окрім перерахованих на початку, також зачіпає й інші, не менш важливі проблеми.

DSCF0122

У фільмі багато флешбеків, які гарно обіграні й одразу стає зрозуміло, що це спогади головної героїні, а не як в українському кінематографі все підряд, ніяк не розмежовано одне від одного. Дивлячись цей, не побоюся цього слова, шедевр, одразу починаєш співпереживати Варіс та хвилюватися за неї, саме тому я вирішив не переказувати основні моменти, бо фільм “Квітка Пустелі” слід дивитися один раз, нічого про нього не знаючи, саме тоді він справить на вас незабутнє враження, після чого Ви залишитеся трохи в шоці, але в повній мірі задоволеними відкритим фіналом історії.

 

Дубинянський Євген

 

Попередня публікація

Що заважає нам бути щасливими?

Наступна публікація

Міжнародний благодійний фестиваль талантів у Запоріжжі

admin