ЗапоріжжяНовини

Запорожці виграли Кубок України з греко-римської боротьби

На початку грудня в палаці спорту «Юність» відбувся фінал Кубка України з греко-римської боротьби. Ці спортивні змагання присвячені чемпіону XV Олімпійських ігор Якову Пункіну.

В даному турнірі взяли участь команди з багатьох областей України, а саме з Луганської, Донецької, Рівненської, Київської, Житомирської, Одеської, Дніпропетровської, Миколаївської, Вінницької, Харківської, Полтавської, і восьмикратні володарі Кубка України – збірна команда Запорізької області.

Після спарингів розпочалася офіційна частина змагань. На відкритті всі спортсмени урочисто пройшлись колоною, яку відкривали заслужені ветерани спорту з греко-римської боротьби. Далі йшли команди, а закривали колону запорізькі спортсмени – діючі чемпіони змагань.

Перші місця отримали, і тим самим стали чемпіонами України в своїх вагових категоріях:

  • Вугар Рагімов – вагова категорія 55 кг, Запорізька область. Спортсмен також був визнаний кращим борцем на Кубку України.
  • Жора Абовян – вагова категорія 60 кг, Запорізька область. Також був нагороджений «За кращу техніку в турнірі».
  • Дмитро Мірошник – вагова категорія 63 кг, Запорізька область.
  • Олексій Калініченко – вагова категорія 67 кг, Київська область.
  • Арвіз Насідов – вагова категорія 72 кг, Запорізька область. Також отримав нагороду «За волю до перемоги».
  • Яковлєв Вадим – вагова категорія 77 кг, Київська область.
  • Олексій Осніч – вагова категорія 82 кг, Дніпропетровська область.
  • Олександр Шішма – вагова категорія 87 кг, Донецька область.
  • Євген Савета – вагова категорія 97 кг, Полтавська область.
  • Микола Кучмі – вагова категорія 130 кг, Київська область.

kisspng-quotation-mark-symbol-icon-quotation-transparent-png-5a758275d3b618.8653046915176505498672Майстер спорту міжнародного класу і володар золота Жора Абовян розповів про тонкощі підготовки до турніру: «Я готувався до змагань на зборах разом зі своєю командою на Хортиці. Наші тренери доклали всі зусилля і фінанси, щоб ми в найкращій формі виступили на цьому Кубку України. Труднощі завжди присутні всередині тебе. Якщо ти перебореш себе фізично і морально, то все вийде!».

11111

Варто відзначити, що спортсменів нагороджував Євген Чертков. Турнір був приурочений до дня народження цієї знаменної особистості для запорізького спорту.


Євген Чертков – тренер-викладач з греко-римської та вільної боротьби. Більше 57 років свого життя віддав спорту. За роки своєї плідної роботи підготував 136 майстрів спорту СРСР та України, 19 майстрів України міжнародного класу, трьох заслужених майстрів спорту і чотирьох заслужених тренерів України.

Карина Жиріхова

Попередня публікація

Ліга сміху в ЗНУ

Наступна публікація

Чи доступне Запоріжжя обмеженим можливостям

admin