Проект БАРЖа

Розслідування ваших прав стали доступнішими

8 лютого у Запоріжжі журналісти-розслідувачі зібрались, аби оновити свої знання з питань прав людини. Тренінг «Розслідування у сфері прав людини та професійні стандарти у висвітленнні конфліктно-чутливих тем» тривав дві доби. Це вже другий захід в освітньому проекті, що розпочався у вересні 2018 року. Медіатренером виступила Надія Бабинська (Вірна) журналістка, експертка з відкритих даних.

Надія Бабинська (Вірна)

У нас чимало порушуються права людини, напраклад політичне — право голосу внутрішньопереміщених осіб, право на приватність, більшість базових прав порушується в Україні, на жаль. Особливо в регіонах, адже там нема кому відслідковувати це. В процесі вирішення таких проблем в кожного є своя місія. Журналіст має доносити інформацію, наприклад, про конфліктно-вразливі групи. Хто цю інформацію надає? Громадські організації, які ці дані моніторять. Юридичну допомогу зможе надати юрист. Це — синергія роботи різних людей.

Розбір понятть прав людини, журналістських стандартів у конфліктно-чутливих темах, алгоритму доступу до відкритих даних, реєстрів і баз даних увінчались власними проектами учасників.

 

51620260_248255446102658_1370907304085422080_n

 


Організатори: ГО Спілка молодих незалежних журналістів, факультет журналістики ЗНУ за підтримки Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Попередня публікація

Українці пам’ятають

Наступна публікація

Серенади коханню від запорожців

admin