ЗНУНовини

В ЗНУ проходить курс для викладачів англійської мови

На ФІФі цього тижня триває курс підвищення кваліфікації вчителів та викладачів англійської мови. Програма розрахована не тільки на працівників ЗНУ, але і на всіх бажаючих викладачів Запорізької області (наразі це 10 працівників різних освітніх центрів нашого регіону та одна викладачка із Дніпра). Програма стала можливою за допомоги й підтримки посольства США. Головний координатор проекту Олександра Головко підготувала грантову заявку, домовилась зі всіма людьми, які будуть залучені, згодом заявку було підтримано, і ЗНУ отримав цей грант. На курсі працює три тренери (доцент, завідувач кафедри перекладознавства Світлана Запольських, і провідні доценти кафедри – Марина Воробйова та Олександра Головко, яка є головним координатором). Вони проводять воркшопи, тренінги, знайомляться з участниками та вдосконалюють програму під потреби безпосередньо тих викладачів, що присутні.

зображення_viber_2019-10-30_09-36-06

“Я хочу, щоб у мене, як координатора, були тісні контакти з участниками, тому що я бажаю, аби в них залишились гарні спогади про проєкт. Щоб викладачі отримали потрібні знання і навички. Ми обговорюємо те, що було протягом дня, не слідуємо одному-єдиному плану і якщо потрібно, то змінюємо та адаптуємо план на наступний день, щоб всім участникам було комфортно та цікаво. До нас прийшли вмотивовані люди, вони вже щось знають, але хочуть розвиватись,” – розповідає пані Олександра.

73341343_522176511676926_8617663588057743360_n

Вчителі не сидять за партами, вони постійно активно рухаються. Аудиторія, в якій займаються участники, інтерактивна та мультимедійна, на стінах висить багато прикладів, таблиць, малюнків. Тренери розповідають та навчають, як можно мотивувати учнів на навчання, які вправи та ігри можно використовувати, щоб навчання було не тільки корисним, але і цікавим. Аудиторія ділиться власним досвідом і набуває нових відомостей.

зображення_viber_2019-10-30_09-35-04

Як відзначила одна із учасниць, Катерина Доценко, доцент кафедри теорії комунікації, реклами та зв’язків із громадськістю: «Проєкт є дуже вдалим, оскільки дає змогу набути нові знання, поділитися досвідом, вдосконалити мовні компетенції на практиці. Від імені всіх учасників дозвольте висловити велику вдячність безпосередньо тренерам – Світлані Запольських та Марині Воробйовій, на чолі з координатором, Олександрою Головко, а також посольству США, керівництву університету та факультету іноземної філології за докладені зусилля і подякувати за можливість брати участь у програмах подібного рівня, а також побажати подальших успіхів у проєктній діяльності».

Попередня публікація

Студенти історичного факультету провели тренінг про дебатний клуб

Наступна публікація

Кубок України 2019 з українського рукопашу «Спас» пам‘яті Н.І. Махна

Сапронова Катерина