ГоловнеЗНУНовини

Магістранти факультету журналістики провели вікторину для молодших колег до Всесвітнього дня телебачення

Минулого тижня у Запорізькому національному університеті студентами-магістрантами факультету журналістики було проведено інтелектуальну вікторину серед студентів-другокурсників. Захід відбувся на честь Всесвітнього дня телебачення, який відзначається щорічно 21 листопада. Святкову вікторину готували студенти першого курсу матістратури Катериною Корольовою, Владиславом Морозом та Миколою Мельничуком.

Питання вікторини торкалися теорії та історії телебачення: якими були перші спроби передачі зображень на відстані, як розвивалося телебачення до нинішніх масштабів та яка ситуація була на теренах колись радянської України, а наразі незалежної. Студенти-журналісти другого курсу взяли активну участь у інтелектуальній грі. Наприкінці всі переможці вікторини отримали солодкі призи.

Нагадуємо, що Всесвітній день телебачення святкується з 1997 року. Це свято було встановлене резолюцією генеральної асамблеї ООН 17 грудня 1996 року. Свято встановили на честь дати проведення першого Всесвітнього телевізійного форуму. Головна мета свята – об`єднати в цей день працівників масмедіа та вмотивувати їх обмінюватись телепередачами, що присвячені глобальним проблемам миру, світової безпеки та економіки тощо.

Автор: Микола Мельничук

Попередня публікація

Тож корисно чи шкідливо їсти тваринні продукти?

Наступна публікація

Студенти ЗНУ зустрілися з учасником Революції Гідності

Сапронова Катерина